1000 Kitap Alıntı Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Peki ‘1000 Kitap‘ uygulamasının ‘Alıntılar‘ özelliği nasıl kullanılır? Uygulamada altta gördüğünüz ‘arama’ ifadesinin üzerine dokunduğunuzda edebiyat, şiir, müzik ve felsefe gibi 20 tane konu göreceksiniz. Burada herhangi bir konunun üzerine geldiğinizde kullanıcıların yaptıkları kitap alıntıları karşınıza çıkacak.

1000Kitap nasıl bir uygulama?

oo içeriği full bir site. hemen sık kullanılanlarıma kaydettiğim site. okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır.

1000Kitap com ücretli mi?

1000kitap 1000kitap.com alan adında hizmet veren web sitesi, Google Play’de bulunan 1000Kitap isimli Android ve App Store’da bulunan 1000Kitap isimli IOS uygulamasının kısaca adı. Okur 1000kitap ‘a ücretsiz bir şekilde kaydolan, içerik paylaşabilen ve bu şartları kabul etmiş sayılan insanlar.

1k kitap okur puanı nedir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur.

1000kitap uygulaması kimin?

Haci Seydaoğlu – Kurucu, geliştirici – 1000kitap | LinkedIn.

Goodreads nasil bir uygulama?

Goodreads kitap okuma üzerine kurulu bir sosyal ağdır. Temel olarak okuduğunuz kitapların kaydını tutmanızı ve yeni kitaplar keşfetmenizi sağlar. Beğendiğiniz bir kitabın üzerine tıkladığınızda o kitabı okuyup yüksek puan veren kullanıcıların başka hangi kitaplara yüksek puan verdiğini görebilirsiniz.

Goodreadste nasıl kitap okunur?

Okuma sitesi değilse nasıl kitabı bitirdim diyoruz acaba anlayamadım.” Arama kısmında kitabı aratıp hemen aynı hizada want to read yazan yerin yanındaki kitaba tıklayın. Read olarak işaretleyin.

You might be interested:  Çukur Dizisi Hangi Kitaptan Alıntı?(Soru)

Goodreads Türkçe kitaplar var mı?

goodreads türkçe değil, goodreads de 70000 küsür türkçe kitap yok, kişisel kullanım için sorun yok ama aktif bir türk kullanıcı kitlesi olduğunu düşünmüyorum. Tabi her geçen gün gelişiyoruz, goodreads seviyesine ulaşmamız için en az 3-6 ayımız var.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *