Avlu Hangi Yabancı Diziden Alıntı?(Çözülmüş)

Ancak başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur’un oynadığı Yüksel Aksu imzalı Avlu, Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlaması.

Kuzey Güney uyarlama mı?

Bir dönem herkesin merakla takip ettiği Kuzey Güney, 1976 yılında yayınlanan mini dizi Zengin ve Yoksul (Rich Man, Poor Man) dizisinden uyarlama.

Küçük Sırlar uyarlama mı?

8. Küçük Sırlar & Gossip Girl Bire bir uyarlanmıştır. Burak Özçivit ve Kadir Doğulu karizması üzerinden az biraz iteklenen dizi ne zaman ki kendi senaryosunu yazmaya girişti orada bitmiştir.

Tehlikeli karım hangi yabancı dizi?

Show’un iddialı yapımlarından olan dizi, 2016 yılında yayınlanan Japon televizyonlarına ait bir diziden uyarlanmıştır. Tehlikeli Karım ‘ın Japon versiyonu olan dizinin adı ise Boku no Yabai Tsuma’dır. İngilizce adı My Dangerous Wife olan dizi Türk televizyonları için Tehlikeli Karım olarak çevrilmiştir.

Vis A Vis hangi diziden uyarlama?

ziynet sali’nin hapishane müdürünü oynadığı dizi. 2. sezonu türkçe alt yazılı olarak malum ortamlara düşmüş dizi. (bkz: la casa de papel) dizisinden etkilenip başladığım ispanyolların (bkz: orange is the new black) uyarlaması.

Suskunlar Dizisi Hangi filmden uyarlandı?

Kardeş Gibiydiler (Özgün adı: Sleepers), 1996 yapımı dram türündeki ABD filmi. Barry Levinson’ın yönetmenliğini üstlendiği film, Lorenzo Carcaterra’nın 1995 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Türkiye’de yayınlanan Suskunlar dizisi de bu konuyu içerir.

You might be interested:  Whatsapp Alıntı Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Doktorlar dizisi hangi diziden uyarlandı?

Kore dizisi olan The Doctors dizisinin uyarlaması olarak Doktorlar dizisinin yayınlanacağı duyuruldu. Kore dizilerini uyarlama konusunda başarısıyla bilinen MF yapımdan yeni bir dizi daha geleceği duyuruldu. Kore ekranlarında beğeniyle takip edilen “The Doctors” dizisi Türk televizyonlarına uyarlanıyor.

Küçük Sırlar dizisi hangi Amerikan dizisinden uyarlanmıştır?

Türkiye’nin en çok izlenen gençlik dizilerinden Kavak Yelleri de Dawson’s Creek adlı dizinin yerli versiyonuydu. Orijinalinde gey olan Jack McPhee, Kavak Yelleri’nde heteroseksüel bir erkekti. Gossip Girl uyarlaması Küçük Sırlar ‘da da benzer değişiklikler yer almıştı.

Küçük Sırlar hangi Amerikan dizisi?

Yayınlanmaya başladığı anda eleştirilere maruz kalan Küçük Sırlar ise Amerikan yapımı Gossip Girl’ün uyarlaması olan dizidir.

Küçük Sırlar dizisi nasıl bitti?

Nişanda ise sürpriz bir gelişme yaşandı. Fikriye Hanım Nişanı ilan etmek için bir konuşma yaptı ve sahneye Arzu ve Ali’yi çağırdı. Gerçekleri önceden Arzu’dan öğrenen Fikriye, Su ve Demir’e bir sürpriz yaparak bu emri vaki evliliğe şimdilik bir ara verdi ve dizinin bütün çiftleri mutlu bir sonla seyirciye veda etti.

Yalancı dizisi hangi diziden uyarlama?

Yalancı dizisi, İngiliz dizisi Liar ‘dan uyarlanmıştır. İlk sezonu 6 bölüm, ikinci sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır. Liar dizisinin konusu ise şu şekilde; Laura adında bir öğretmen, ilişkisini yeni bitirmiştir.

Liar dizi kaç sezon?

ITV kanalında ekrana gelen dizi, az bölümlü sezonlar yapmaya bayılan İngilizler tarafından 2 sezon devam ettirildi. Yani elimizde 6+6 = 12 bölümlük bir dizi var.

Vis A Vis uyarlama mı?

İzleyenlerinin merakla beklediği sezon ise bugün geldi! Yeni başlayan 5. Sezon, tam 11 bölümden oluşuyor.

Vis A Vis hangi hapishane?

Macarena Ferreiro isimli genç ve saf bir kadının patronuna aşık olması ve onun yüzünden zimmetine para geçirme suçuyla özel kadın cezaevi Cruz del Sur hapishanesinde 7 yıl hapis cezasına çarptırılması anlatılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *