Kara Sevda Hangi Diziden Alıntı?(Çözünme)

Doktorlar hangi diziden uyarlandı?

Doktorlar – Grey’s Anatomy Nice vatandaşımız “hastanın durumu stabil” diye sayıklayarak uyanmıştır. Orjinali: Grey’s Anatomy. Bunun dışında E.R., Nip&Tuck, House, çekilmiş herhangi bir tıp dizisi.

Galip Derviş hangi filmden alıntı?

ABD yapımı Monk dizisinden uyarladığımız Galip Derviş, komedi ağırlıklı polisiye dizimizdir.

Küçük Sırlar hangi dizinin uyarlaması?

Türkiye’nin en çok izlenen gençlik dizilerinden Kavak Yelleri de Dawson’s Creek adlı dizinin yerli versiyonuydu. Orijinalinde gey olan Jack McPhee, Kavak Yelleri’nde heteroseksüel bir erkekti. Gossip Girl uyarlaması Küçük Sırlar ‘da da benzer değişiklikler yer almıştı.

Kocamın ailesi Hangi Kore Dizisi?

Kocamın Ailesi: Orjinal Kore versiyonu 2012 yapımlı My Husband Got a Family dizinin konusu: Bir dizi yönetmeni olan Cha Yoon Hee ile bir cerrah olan Bang Gwi Nam’ın evlenmelerinden sonra başlarına gelenlerin hikayesini anlatıyor.

Suskunlar Dizisi Hangi filmden uyarlandı?

Kardeş Gibiydiler (Özgün adı: Sleepers), 1996 yapımı dram türündeki ABD filmi. Barry Levinson’ın yönetmenliğini üstlendiği film, Lorenzo Carcaterra’nın 1995 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Türkiye’de yayınlanan Suskunlar dizisi de bu konuyu içerir.

Hangi Türk dizileri Kore uyarlaması?

İzlemelere Doyamadık! Türkiye’de Sevilerek İzlenen Kore Uyarlaması Dizi ve Filmler

  1. Güneşi Beklerken / Boys Over Flowers.
  2. İlişki Durumu Karışık / Full House.
  3. 3. Kiralık Aşk / Can Love Become Money.
  4. Kalp Atışı / Doctors.
  5. Senden Bana Kalan / A Millionaire’s First Love.
  6. Seviyor Sevmiyor / She Was Pretty.
You might be interested:  Tez Yazarken Nasıl Alıntı Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Ezel dizisi hangi filmden alıntı?

Alexandre Dumas’ın Monte Kristo Kontu adlı romanından uyarlanmıştır.

Çukur hangi yabancı diziden alıntı?

Çukur – The Godfather İkisi de çevrelerinden saygı gören, ağırbaşlı “baba” karakterler.

Suskunlar nereden alıntı?

Televizyon tarihimizde bir ilk yaşandı ve Amerikan NBC kanalı, Suskunlar ‘ı uyarlama kararı aldı. David Hudgins (Parenthood, Friday Night Lights) ve Carol Mendelsohn (CSI, CSI: New York) gibi isimlerin ellerinden çıkacak uyarlamanın ismi Game of Silence olarak açıklandı.

Kavak Yelleri hangi dizinin uyarlaması?

6. Dawson’s Creek / Kavak Yelleri. Yaz dizisi olarak hayatımıza giren, Katie Holmes’lu Dawson’s Creek dizisinin Türk uyarlaması Kavak Yelleri ‘nin ekran ömrü beklenilenden uzun sürmüştü.

Küçük Sırlar hangi Amerikan dizisi?

Yayınlanmaya başladığı anda eleştirilere maruz kalan Küçük Sırlar ise Amerikan yapımı Gossip Girl’ün uyarlaması olan dizidir.

Sadakatsiz Kore versiyonu sonunda ne oluyor?

KORE VERSİYONU TÜRKİYE’YE DAHA YAKIN Bu versiyonunun final bölümünde ise Asya ve Derin’in yüzleşmesinden sonra genç kadın kızı Zeynep’i alarak Volkan’ı terk eder. Volkan bir anda beş parasız bir şekilde kendisini kapının önünde bulur. Derin babası Haluk’un koruması altına girer.

Sana bir sır vereceğim hangi diziden uyarlama?

Sana Bir Sır Vereceğim, 2013 yapımı fantastik, drama, aile konulu Türk televizyon dizisidir. İspanyol yapımı “Los Protegidos” adlı diziden uyarlanmıştır.

Masumiyet Kore Dizisi mi?

Masumiyet, Gold Film imzalı, yönetmeliğini Ömür Atay’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *