Tatlı Küçük Yalancılar Hangi Filmden Alıntı?(Doğru cevap)

Amerikan yapımı “Pretty Little Liars” dizisinden uyarlanmıştır.

Tatlı küçük yalancılar konusu nedir?

Aslı, Selin, Açelya, Hande ve Ebru çok iyi anlaşan yakın arkadaştırlar. Felekten bir gece geçirmek için buluşan beş arkadaş unutamayacakları bir eğlenceye imza atarlar. Ama geceye damga vuran ve asla unutmayacakları başka bir olay daha yaşanır. Gecenin sonunda Açelya gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Tatlı küçük yalancılar ne zaman başlayacak?

Varlığından çok az kişinin haberdar olduğu Akasya, kişilik bozukluğu rahatsızlığı sebebiyle yatırıldığı akıl hastanesinden kaçarak ikizi Açelya ‘yı takip edip onunla iletişim kurar. Bu sırada kıskandığı kardeşine A adıyla tehdit mesajları gönderen Akasya, Açelya’nın bunu fark etmesi üzerine Açelya ‘yı öldürür.

Tatlı küçük yalancılar Akasya kim?

Beste Kökdemir, Açelya karakterine Melisa Şenolsun ise Hande karakterine can veriyor. Beste Kökdemir Sinop’ta doğup, büyüdü.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi nerede çekiliyor?

Farklı bir senaryoya sahip olan Tatlı Küçük Yalancılar üniversite sahneleri İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Piri Reis Üniversitesi’nde çekiliyor.

Tatlı küçük yalancılar ne zaman hangi kanalda?

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi | Star TV.

Pretty Little Liars ne anlatıyor?

Konusu. Bir arkadaş grubundaki 5 kızı anlatır – Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields ve Alison DiLaurentis. Cesedi bulununca diğer dört kız “A” adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison’ın bildiği sırları içeren mesajlardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *