Ufak Tefek Cinayetler Hangi Diziden Alıntı?(EN iyi 5 ipucu)

Ufak Tefek Cinayetler alıntı mı?

“ Ufak Tefek Cinayetler, Nicole Kidman’ın bu sezon oynadığı ‘Big Little Lies’ dizisinden alıntı.

Ufak Tefek Cinayetler hangi yabancı dizi?

The Affair (2014 Amerikan Showtime kanalı dizisi ) mesela böyle.”

Ufak Tefek Cinayetler ne uyarlaması?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi, Grow Up’a benziyor, yok aslında Pretty Little Liars’ın kopyası, eh içinde ‘BigLittle Lies’ da var The Affair (2014 Amerikan Showtime kanalı dizisi) mesela böyle.” Acemi, dünyaya dizilerini satan bir ülkenin, böyle bir risk (kopya çekmek) almasının mümkün olmadığını da sözlerine ekledi.

Ufak Tefek Cinayetler Türk yapımı mı?

Ufak Tefek Cinayetler, bir Türk gerilim televizyon dizisi. İlk bölümü 24 Ekim 2017’de Star TV’de yayınlandı. Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat yer almaktadır.

Ufak tefek cinayetlerde ne anlatılıyor?

Liseden beri arkadaş olan Oya, Merve, Arzu ve Pelin karakterlerinin hikayesi Sarmaşık’ta ele alınacak. Cinayete varan hesaplaşmalar görülürken geçmişin izleri ise şimdiye taşınacak. Öte yandan cinayet büro başkomiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, sarmaşık vakasını çözmek için tüm güçleriyle çalışacaklar.

Ufak Tefek Cinayetler devam edecek mi?

Ufak Tefek Cinayetler bu haftaki bölümüyle final yaptı. Geçen sezon başlayan ve STAR TV’den yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin final yaptığı açıklandı.

You might be interested:  Dolaylı Alıntı Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Big Little Lies kac sezon?

ABD yapımı, dili İngilizce olan dizinin sezon sayısı 2, bölüm sayısı ise 14. Big Little Lies Dizisinin Yönetmeni ve Senaristi Kimdir? 19 Şubat 2017 tarihinde ekranlarda seyirci ile buluşan Big Little Lies, Amerikan özel kanallarından HBO yapımı imzasını taşıyor.

Ufak Tefek Cinayetler ne zaman başladı?

Ufak Tefek Cinayetler 1. bölümü ile bu akşam (12 Nisan) saat 20:00’de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. UFAK TEFEK CİNAYETLER NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ? Yönetmen koltuğunda ALi Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in oturduğu dizinin ilk bölümü 24 Ekim 2017 tarihinde, son bölümü ise 11 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kim?

Bade İşçil, Pelin karakterine hayat veriyor. Star TV’de yayın hayatına başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Bade İşçil de oynuyor.

Ufak Tefek Cinayetler 2 sezon ne zaman?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Duygu Sarışın gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. yeni sezonu 18 Eylül’de başlıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *