Malefiz Kelime Anlamı Ne Demek?(Çözüm bulundu)

İngilizce kökenli bir kelimenin orijinali Maleficent’tir. Onun da Türkçe anlamı “Zararlı”. Malefiz kelimesinin anlamı, “Zararlı” demektir. Filmde Malefiz karakterini Angelina Julie canlandırıyor.

Malefiz hangi dil?

İnsanın içine işliyor o sevgi. Kötülük edenin kötülük bulduğu sevgiyi en temiz hali ile anlatan duygularınıza dokunan masalsı güzel bir film. Angelina’ yı belkide ilk kez hayranlıkla izledim. Şeytani kara büyülere sahip Angelina Jolie ile ” Malefiz ” iyice keyifli bir deneyim sunan aile dostu Disney macerası.

Malefiz nasıl yazılır?

Malefiz – Maleficent – Beyazperde.com.

Malefiz kaç yapımı?

Malefiz (İngilizce: Maleficent; İngilizce telaffuz: [məˈlɛfɪsənt]), Robert Stromberg tarafından yönetilen fantastik türde 2014 yapımı bir ABD filmi.

Maleficent kaç seri?

Fantastik türünde olan Malefiz filminin konusu nedir? Malefiz, topraklarının koruyucusu olur ama acımasız bir ihanete uğrayınca o saf kalbi taşa dönüşür. Onun bu kadar kin ve öfke dolu olmasının nedeni budur, Aurora’yı 100 yıllık bir ölüme mahkum etmesi de tüm bu çektiği acıların sonucudur

Malefiz kaç saat?

Fantastik 135 dk. 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Malefiz nasıl bir karakter?

Barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için huzurlu bir hayata sahip olan Malefiz, görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadındır. Malefiz, topraklarının koruyucusu olur ama acımasız bir ihanete uğrayınca o saf kalbi taşa dönüşür. Onun bu kadar kin ve öfke dolu olmasının nedeni budur.

Malefiz 2 nerede çekildi?

Joachim Rønning’in yönettiği filmler. Birleşik Krallık’ta çekilmiş filmler.

Malefiz hangi platformda?

Malefiz filmi bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. 2014 yapımı olan film bu akşam ATV ekranlarında yayınlanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Robert Stromberg oturuyor. Angelina Jolie’nin başrol oynadığı film ile ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *