1000 Kitap Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Bu listede okuduğunuz kitabı seçiyorsunuz ve ‘okuyacaklarıma ekle’ yazan kutucuğa dokunuyorsunuz. Daha sonra karşınıza okuyacağım, okudum, okuyorum, yarım bıraktım gibi okuma durumları çıkacaktır. Buradan okudum durumunu seçiyorum. Böylece 1000 Kitap uygulamasına okuduğum kitabı eklemiş oluyorum.

1000kitap nasıl bir uygulama?

oo içeriği full bir site. hemen sık kullanılanlarıma kaydettiğim site. okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır.

1000kitap uygulaması ücretsiz mi?

1000kitap 1000kitap.com alan adında hizmet veren web sitesi, Google Play’de bulunan 1000Kitap isimli Android ve App Store’da bulunan 1000Kitap isimli IOS uygulamasının kısaca adı. Okur 1000kitap ‘a ücretsiz bir şekilde kaydolan, içerik paylaşabilen ve bu şartları kabul etmiş sayılan insanlar.

1000kitap uygulaması kimin?

Haci Seydaoğlu – Kurucu, geliştirici – 1000kitap | LinkedIn.

1000kitap okur puanı nedir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur.

1k alıntı nasıl yapılır?

Peki ‘ 1000 Kitap’ uygulamasının ‘ Alıntılar ‘ özelliği nasıl kullanılır? Uygulamada altta gördüğünüz ‘arama’ ifadesinin üzerine dokunduğunuzda edebiyat, şiir, müzik ve felsefe gibi 20 tane konu göreceksiniz. Burada herhangi bir konunun üzerine geldiğinizde kullanıcıların yaptıkları kitap alıntıları karşınıza çıkacak.

1000Kitap ne zaman kuruldu?

1000Kitap, 2 Mayıs 2012’de Türkiye’de kurulmuş, kitap odaklı bir sosyal kataloglama ve sosyal ağıdır. 1000Kitap, bir sonraki okuyacağınız kitabı seçmenize yardımcı olur. Okuma zevkinizin benzediği okurları, farklı yazarları keşfetmenizi sağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *