1000 Kitaptan Kitap Nasıl Okunur?(En iyi çözüm)

1k kitap nasıl kitap okunur?

Burada ‘okuma gönderisi oluştur’ yazısına dokunduğunuzda kitaplar ekranınızda listelenecektir. Bu listede okuduğunuz kitabı seçiyorsunuz ve ‘okuyacaklarıma ekle’ yazan kutucuğa dokunuyorsunuz. Daha sonra karşınıza okuyacağım, okudum, okuyorum, yarım bıraktım gibi okuma durumları çıkacaktır.

1000Kitap nasıl bir site?

oo içeriği full bir site. hemen sık kullanılanlarıma kaydettiğim site. okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır.

1000Kitap paralı mı?

1000kitap 1000kitap.com alan adında hizmet veren web sitesi, Google Play’de bulunan 1000Kitap isimli Android ve App Store’da bulunan 1000Kitap isimli IOS uygulamasının kısaca adı. Okur 1000kitap ‘a ücretsiz bir şekilde kaydolan, içerik paylaşabilen ve bu şartları kabul etmiş sayılan insanlar.

1000Kitap okur puanı nedir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur.

1000 kitap kimin?

Haci Seydaoğlu – Kurucu, geliştirici – 1000kitap | LinkedIn.

1k kitap kimin?

Biz de “yerli malı, yurdun malı, herkes onu kullanmalı” sloganından yola çıkarak kurucusu Hacı Seydaoğlu’nun deyimiyle “faydalı sosyal ağ” sloganlı 1000kitap.com internet sitesini sizlerle tanıştırmak istiyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *