1k Kitap Uygulaması Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Öncelikle, uygulamaya kaydolmak için fotoğrafta gördüğünüz ‘hemen kaydolun’ yazısına geliyorsunuz. Daha sonra ad, soyad, kullanıcı adı, şifre, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerinizi giriyorsunuz ardından sağ altta bulunan ‘kaydol’ yazısına dokunuyorsunuz. Böylece 1000 Kitap uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

1000kitap uygulaması kimin?

Haci Seydaoğlu – Kurucu, geliştirici – 1000kitap | LinkedIn.

1000kitap paralı mı?

1000kitap 1000kitap.com alan adında hizmet veren web sitesi, Google Play’de bulunan 1000Kitap isimli Android ve App Store’da bulunan 1000Kitap isimli IOS uygulamasının kısaca adı. Okur 1000kitap ‘a ücretsiz bir şekilde kaydolan, içerik paylaşabilen ve bu şartları kabul etmiş sayılan insanlar.

1k uygulaması okur puanı nedir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur.

1k alıntı nasıl yapılır?

Peki ‘ 1000 Kitap’ uygulamasının ‘ Alıntılar ‘ özelliği nasıl kullanılır? Uygulamada altta gördüğünüz ‘arama’ ifadesinin üzerine dokunduğunuzda edebiyat, şiir, müzik ve felsefe gibi 20 tane konu göreceksiniz. Burada herhangi bir konunun üzerine geldiğinizde kullanıcıların yaptıkları kitap alıntıları karşınıza çıkacak.

1000 kitap ne işe yarar?

okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır. kısaca her yönüyle faydalı içeriğe sahip bir sitedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *