4n1k 3 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

4 n 1 k 3 ne zaman çıkacak?

Çekimlerine başlanan serinin üçüncü filmi 4N1K: Düğün’ün, 6 Kasım 2020 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

4N1K kitap serisi kaç kitap?

4N1K Set (2 Kitap Takım)

4N1K 3 olacak mı?

Salgın nedeniyle çekimleri ertelenen yapımlardan biri olan ‘ 4N1K ‘ serisinin üçüncü filmi ‘ 4N1K: Düğün’den ilk fragman yayınlandı. Deniz Coşkun’un yönettiği film, gösterime 5 Kasım’da girecek.

4N1K kitabı ne anlatıyor?

4N1K Konusu 4N1K kitabında Yaprak adındaki bir genç kızın aşk ile yüzleşmesi anlatılıyor. Çocukluktan beri yakın arkadaş olduğu dört erkek yüzünden farklı bir şekilde büyüyen ve onlar yüzünden aşka uzak olan bu kız için hayatta bir tek Ali, Oğuz, Gökhan ve Sinan vardır.

4N1K Yeni Başlangıçlar devam edecek mi?

Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Atakan Hoşgören gibi sevilen genç oyuncuların kadrosunda yer aldığı 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi 24 Mayıs Cuma akşamı Foxplay platformunda yayınlanacak olan 13. bölümü ile sezon finali yaparak, ekran macerasına kısa bir ara verecek.

4N1K 3 Düğün Ne Zaman Çıkacak 2021?

4N1K Düğün filmin vizyon güncellemeleri 27.10. 2021 Vizyon tarihi 12.11. 2021 olarak değişti.

4N1K kaç tane kitabı var?

2 kitaptan oluşan ve aynı zamanda ekranlara aktarılan serinin ilk kitabıdır.

4N1K kaç film?

hayatı, doğum gününde gelen bir paket ile tümden değişir. Paketin içinde, gizemli bir âşıktan gelen, kızımızın asla giymeyeceği türden gösterişli bir elbise ve içinde de bir not vardır. Bu üründen 9.437 adet satın alınmıştır.

You might be interested:  E Kitap Okuyucuya Kitap Nasıl Yüklenir?(Doğru cevap)

4N1K düğün ne kadar sürüyor?

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in, genel koordinatörlüğünü Ali Leskay’ın üstlendiği, Hamdi Can Teker’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Sokullu ile Onur Dur’un kaleme aldığı 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin yayın günü belli oldu. 4N1K Yeni Başlangıçlar 1 Mart Cuma akşamı başlıyor.

Düşman okullar ne anlatıyor?

İki okulun öğrencileri aslında çok iyi dost olabilecekken, saçma bir öfke kıvılcımını büyük bir yangına dönüştürüp, senelerce kendilerini bu yangında yanmaya mahkûm ederler. Öyle ki, birbirlerine karşı duydukları kin ve nefret, zamanla ‘ Düşman Okullar ‘ diye anılmalarına yol açar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *