After Serisi 3.Kitap Ne Zaman Cikacak?(Soru)

After 3 ne zaman çıkıyo?

After 3 We Fell filmi 9 Eylül 2021 tarihinde sinemalarda olacak.

After kaç film olacak?

İlk iki filmiyle vizyona gelen serinin üçüncü ( After We Fell) ve dördüncü ( After Ever Happy) filmleri daha önce duyurulmuştu. Hazırlıkları devam eden üçüncü film 2021 içinde vizyonda olacak. Seriye ayrıca “prequel” ve “sequel” filmler de katılacak.

After ne zaman çıkacak?

22.03.2019 Filmin Türkçe adı After olarak belli oldu. 14.03.2019 Film, vizyon tarihi 12.04.2019 olarak anons edildi.

After paramparça kaç saat?

After üniversiteye yeni başlayacak Tessa’nın bireyleşme ve kendini keşfetme sürecini bir aşk hikayesi üzeriden anlatıyor. Tabi bu anlatının içine partneri Hardin’in de süreci dahil oluyor. Bu noktada üniversitede karşılaştığı hayat Tessa için bir dönüm noktası oluyor.

After 3 filmi çıkacak mi?

Üniversiteye yeni başlayan erdemli genç kız Tessa Young, hayattan ne istediğini bildiğini sanıyordu. Ta ki gizemli ve karanlık biri olan Hardin Scott’la tanışana kadar. People’s Choice Ödülleri’nde 2019’un Drama Filmi seçilen yapım, Anna Todd’ın çok satan “After” serisinden uyarlandı.

After 3 ne anlatıyor?

After – 3: Ayrılık Tessa hayatının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonra da Hardin’inkiyle ilgili öğrendikleri, her şeyden şüphe etmesine neden olur ve birlikte sürdürmeyi planladıkları geleceği tehlikeye atar. Hayatı bir anda dağılmaya başlamıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *