Aklından Bir Sayı Tut Nasıl Kitap?(Çözünme)

Aklından Bir Sayı Tut türü nedir?

Aklında Bir Sayı Tut, bir seri katil ile onun peşine düşen bir dedektifin heyecan dolu kovalamacasını konu ediniyor. Bu katilin kurban seçtiği kişilerin ortak bir noktası var. Peki ama ne? Bu romanı okurken merakınıza engel olamayacak ve olayların sonunu asla tahmin edemeyeceksiniz!

Aklında bir sayı tut nasıl yapılır?

Aklından bir sayı tut oyununun bilinen en iyi hilesi aşağıdaki gibidir. Örneğin aklında bir sayı tuttun ve ardından o sayıyı 2 ile çarp 10 ekle, yarısını çıkar ve 2 ye böl. Son olarak ise ilk tuttuğun sayıyı çıkar. Sonuç olarak verilen sayının yarısı çıkmaktadır.

Aklından Bir Sayı Tut serisi kaç kitap?

Koridor Yayıncılık John Verdon Aklından Bir Sayı Tut 6 Kitap Polisiye Set.

Sayı tahmin etme oyunu nasıl oynanır?

Sayı Tahmin Oyunu

  1. Bilgisayar rakamları birbirinden farklı ve ilk basamağı 0 olmayan bir sayı tutar.
  2. Tahminde bulunursunuz.
  3. Bilgisayar tahmininiz ile kendi sayısını şu şekilde. karşılaştırır: İki rakam eşleşiyorsa ama sıra noları farklı ise –> -1. İki rakam eşleşiyorsa ve sıra noları da aynı ise –> +1.

Sihirli Kartlar oyunu nasıl oynanır?

Öncelikle aşağıda gördüğünüz 6 tabloyu, bir kağıda veya kartona aynen geçirin. Sonra bir arkadaşınıza 1 ile 63 arasında bir sayı tutmasını söyleyin. Siz, aşağıdaki kartları tek tek göstererek tuttuğu sayının hangi kartlarda olduğunu sorun. Son kartı da gösterdiğinde tuttuğu sayıyı hemen bilin.

John Verdon kaç kitabı var?

John Verdon Polisiye Seti-5 Kitap Takım.

You might be interested:  Ankara Kitap Fuarı Ne Zaman 2018?(Çözüm bulundu)

Fırtınada yanacaksın kaçıncı kitap?

FIRTINADA YANACAKSIN – DAVE GURNEY SERİSİ 6. KİTAP. Fırtınada Yanacaksın: Serinin altıncı kitabı ile John Verdon bizlerle. Diğer serilerde olduğu gibi yine sürükleyici bir kitap.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *