Ankara Kitap Fuari Nerede?(Çözüm bulundu)

Ankarada Kitap Fuarı ne zaman 2021?

ANKARA KİTAP FUARI Sizleri 22-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara ‘da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek “ Kitap Fuarı ”na davet ediyoruz!

Ankara ATO Kitap Fuarı nerede?

Ankara Kitap Fuarı ATO Congresium’da 22-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Ankara Kitap Fuarı 2021 saat kaça kadar açık?

Girişin hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olacağı 16. Ankara Kitap Fuarı, 22-31 Ekim tarihleri arasında her gün 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Ankara Kitap Fuarı giriş ücreti ne kadar?

Bağımsızlığının 30. yılında konuk ülke statüsünde ağırlanan Kazakistan’ın eserleri Türkçe yayınlanmış yazarları da fuarda yer alacak. Fuarın girişi hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olacak.

Ankara Kitap Fuarı 2022 ne zaman?

17 Ocak 2022 Pazartesi günü başlayan fuar, 30 Ocak son bulacak. Sabah saat 10.00’dan akşam saat 20.00’a kadar ziyaret açık olacak. 3

ATO Kitap Fuarı ücretli mi?

Girişin hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olduğu 16. Ankara Kitap Fuarı, 31 Ekim Pazar akşamına kadar her gün 10.00 ila 20.00 arasında ziyaret edilebilecek.

You might be interested:  Kral Şakir 9 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(En iyi çözüm)

ATO Congresium kitap fuarına nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 339-5, 511-5, 530-5, 532-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.

ATO ya nasıl gidilir?

ATO Congresium Ulaşım

  1. METRO ile.
  2. Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede.
  3. AŞTİ’den.
  4. AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz.
  5. BATIKENT’ten.
  6. Batıkent’ten Batıkent-Kızılay metrosu ile Kızılay’a kadar geliniz.
  7. DİKİMEVİ’nden.

Kitap Fuarı kaça kadar açık?

Fuarda yayınevleri farklı indirimler uyguluyor. Fuarda uygulanan indirimler tamamen ilgili yayınevlerinin sorumluluğundadır. ​9- Fuarın ziyaret saatleri nedir? Fuarımız 11-20 Mart 2022 tarihleri arasında 10.00-19.30, fuarın son günü olan 20 Mart 2022 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında açık olacaktır.

30 Ekim Ankara Kitap Fuarı nerede?

ATO-Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde yapılan Ankara Kitap Fuarı, kitapseverleri yazarlar ve şairlerle buluşturmaya devam ediyor.

Mersin Kitap Fuarı kaça kadar açık?

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 6. CNR Mersin Kitap Fuarı, bu yıl da kitapseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı. 28 Kasım’a

ATO Kongre salonu kaç kişilik?

Eskişehir Yolu üzerinde bulunan ve 5 yıllık bir süre için kiraya verilecek Kongre Merkezi ‘nde 3 bin 200 kişi kapasiteli ve 4 bin metre karelik konferans salonu yer alıyor. Söz konusu salon, bu özelliği ile ATO Kongre Merkezini Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikince büyük kongre merkezi haline getiriyor.

ATO Congresium konser salonu kaç kişilik?

Modern mimarisi ve farklı kullanım özellikleri ile 3.107 kişi oturma kapasitesine sahip oditoryumda en son teknoloji ses ve görsel teknik altyapı, döner sahne, dev sinema perdesi, ısıtma ve soğutmalı koltukları ile konser, gösteri ve diğer sahne sanatları etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

You might be interested:  Kitap Yazarken Anlatım Dili Nasıl Olmalı?(En iyi çözüm)

ATO kaç kişilik?

Kongre katında oditoryum, balo salonu, basın, ve vip salonları yer almaktadır. Ankara’nın en büyük salonlarından biri olan 3200 kişilik oditoryuma farklı seviyelerden ulaşılabilmektedir. Salonun bölünerek kullanılması için özel düzenlemeler yapılmış, bölünebilir bir perde sistemi tasarlanmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *