Azra Kohen Yeni Kitap Ne Zaman?(Soru)

Azra Kohen son kitabı hangisi?

4. Aeden: Bir Dünya Hikayesi (2018) İlk üç kitabından sonra biraz daha fantastik bir evrenin kapılarını aralayan Azra Kohen, bir kavuşma hikayesini gezegenler arası bir macera ile anlatıyor.

Nakar nedir?

Ütopya. Evrenin diğer ucunda dünyanın üçte biri kadar olan ve potansiyele adanmış bir gezegen. Nakar ise ölüdeniz yazıtlarında da geçen başka bir gezegen.

Azra Kohen kaç kitabı var?

İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olduktan sonra Kanada’da Ottowa Üniversitesi’nde Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümünde eğitim aldı, daha sonra Liverpool Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Pi nin yazarı kimdir?

Azra “Akilah” Kohen (evlilik öncesi soyadı Sarızeybek; d. 1979, İzmir), Türk yazar. İlk kitabı olan Fi Akilah mahlası ile yayımlandıktan sonra, ikinci ve üçüncü kitabı Çi ile Pi Akilah Azra Kohen adıyla yayımlandı.

Aeden ne zaman çıktı?

Fi, Çi, Pi serisiyle tanınan Akillah, yani Azra Kohen’in son kitabı Aeden; Kasım 2016 ‘da Destek Yayınları imzasıyla okuyucusuyla buluştu.

Aeden kitap konusu nedir?

Farklı bir gezegenden dünya gezegenine ulaşan bir hikaye Aeden. Sıradışı bir roman olan Aeden ‘in konusu ise şöyle; Evrende sayısını hatta ismini bilmediğimiz onlarca gezegen var. Henüz keşfedilmeyen fakat var olan bir gezegen: Aeden.

Azra Kohen kaç doğumlu?

Romancı, Yazar Yazar, Romancı. 1979, İstanbul doğumlu. Aslen Rizeli olan Azra Kohen ‘in asıl ismi Akilah Azra Sarızeybek’tir. Dizisi de çekilen “Fi”, “Çi”, “Pi, adlı kitap üçlemesinin yazarı olarak tanınmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *