Batman Kitap Fuarı Ne Zaman?(Çözünme)

Batman Kitap Fuarı, Batman Valiliği ve Batman Belediyesi’nin işbirliğiyle 27 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Dün kapılarını açan 4. Batman Kitap Fuarı, açılışında konuşan Batman Valisi Hulusi Şahin, fuarın Batman‘a değer kattığını söyledi.

4 Batman Kitap Fuarı ne zaman 2021?

4. kez düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim 2021 Çarşamba günü başlayacak ve 7 Kasım 2021 Pazar günüde sona erecek. Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100’ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.

4 Batman kitap fuarı ne zaman?

Batman Valiliği ve Batman Belediyesi ortaklığında düzenlenen 27 Ekim-7 Kasım arasında gerçekleşecek Batman 4. Kitap Fuarı, edebiyat ve düşünce dünyasından çok sayıda ünlü ismin katılımına sahne olacak.

Batman 4 kitap fuarı hangi yazarlar?

Hayati İnanç, Mustafa Armağan, Pelin Çift, Ahmet Mümtaz Taylan, Yasin Aktay, Kahraman Tazeoğlu, Nedim Şener, Najla Tammy Kepler, Nermin Taylan, Suat Koçer, Zafer Şahin, Serdar Tuncer, Sıtkı Aslanhan, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, İhsan Süreyya Sırma, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Kılıçarslan, Hamza Tzortzis, Tufan

Batman kitap fuarı 2020 ne zaman?

Valiliğimiz ve Batman Belediyesi’nin işbirliğiyle 27 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan, 100’ün üstünde yayınevinin katılacağı ve çok sayıda yazarın konuk olacağı “ Batman 4. Kitap Fuarı ” kitapseverlere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Fikir Nasıl Bulunur Kitap Özeti?(En iyi çözüm)

4 Batman Kitap Fuarı ne zaman kapanıyor?

BATMAN KİTAP FUARI NE ZAMAN? Kitap severlerin merakla beklediği 4. Batman Kitap Fuarı, Batman Valiliği ve Batman Belediyesi’nin işbirliğiyle 27 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek.

Batman 4 Kitap Fuarı kaça kadar açık?

İmza günleri ve söyleşilerin de yer alacağı fuar 12 gün açık kalacak. Fuar 08.30-21.00 saatleri arasında açık kalacak. Bu arada fuar süresince edebiyat dünyasının önemli isimleri ve kahramanlarının canlandırılacağı interaktif tiyatro gösterileri düzenlenecek ve alanda çocuklar için oyun çadırı yer alacak.

Diyarbakır Kitap Fuarı 2021 ne zaman?

2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır ‘da düzenlenecek olan ‘Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın startı verildi.

Kitap fuarı nerede?

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Batman 4 Kitap Fuari nerede?

7 Kasım’a kadar açık kalacak Batman 4. Kitap Fuarı, Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi’nde kurulan 3 bin metrekarelik geniş bir alanda gerçekleşiyor.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman?

Diyarbakır ‘da düzenlenen ve katılımcılık yönüyle Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Diyarbakır Kitap Fuarı bu yıl, “Mezopotamya Kitap Fuarı ” olarak 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *