Benim Küçük Sırrım 2 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözülmüş)

Benim Küçük Sırrım 2 (Ciltli) Dilara Keskin – Konusu ve Fiyatı – Eylül 2021.

Benim küçük sırrım kac kitap?

Ephesus Yayınları Dilara Keskin Ciltli 2 Kitap Set Benim Küçük Sırrım – Ölüler Konuşamaz Ephesus.

Benim küçük sırrım kitabı ne anlatıyor?

Benim Küçük Sırrım Kitap Açıklaması Eylül, sahip olduğu hayatı gizleyen, yaşamak istediği hayatı kendisine ait gibi göstermek için sürekli yalanlar söyleyen bir kızdır. Peki, yeni dostlar edindiği ve aşk ile tanıştığ ıbu dönemde sırları mutlu olmasına fırsat verecek midir?

Düşman okullar kaç seri?

Düşman Okullar Seti (3 Kitap Takım Ciltli)

Ölüler konuşamaz konusu ne?

Hayallerine kavuştuğu, mutlulukla yeni tanıştığı anda kaybolan Gökçe’nin yokluğu, en çok dostlarını etkiler. Yıllar sonra bile çözülmeyi bekleyen olayı araştıran arkadaşları, önce kendi hayatlarındaki sırlarla karşı karşıya gelirler. Gerçeğe ulaşmak ise sandıklarından daha zor olacaktır.

Güneşi Söndürmem gerek konusu ne?

Güneşi Söndürmem gerek – 1 Işığa ihtiyaç duyduğun her gün için bir yıldız karala gökyüzüne. Umut’un mükemmele yakın hayatı, yaşadığı bir olay sonrasında değişir. Kendi içinde hesaplaşmaya çalışırken hiç de beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Kutup Yıldızı kaç seri?

Kutup Yıldızı Serisi Seti 3 Kitap-Ciltli.

Düşman okullar kaç yaş için?

Genel olarak küçüklere yani 12 -13 yasa hitap ediyor bence. 522 syf. Düşman Okullar I II~ “İnsanın, çıkmaz sokağa girdiği anda duvarı yıkacak kardeşleri olmalı yanında.” Kitapta; İki okul arasindaki düşmanlığı okuyoruz.

You might be interested:  Istanbullu Gelin Hangi Kitap?(En iyi çözüm)

3391 kilometre konusu nedir?

Bu hikâye, uzak bir ilişkinin hikâyesi! Birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan; birbirlerine bu kadar uzak, ama bir o kadar da yakın olan; aralarına giren onca kilometreye rağmen birbirlerine âşık iki insanın hikâyesi! Burası bizim gezegenimiz, burada her şey anını bekler.

Kimse gerçek değil konusu nedir?

Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemediğinden her geçen gün biraz daha yalnızlaşır, kendine ve çevresine yabancılaşır. İnternetten tanıştığı Oflaz’ın, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir.

Ölüme fısıldayan adam ne anlatıyor?

Ölüme Fısıldayan Adam Konusu Bir tarafta acılı bir geçmişi olan ve bu acılar ile büyüyüp yetişmiş zeki bir dolandırıcı, diğer tarafta ise hayata dair inancını kaybetmiş yaşayan ölü olan bir kız. Bu iki farklı karakter bir araya gelince ortaya çıkan fırtınalı bir aşk hikayesi.

Düşman okullar konusu ne?

İki okulun öğrencileri aslında çok iyi dost olabilecekken, saçma bir öfke kıvılcımını büyük bir yangına dönüştürüp, senelerce kendilerini bu yangında yanmaya mahkûm ederler. Öyle ki, birbirlerine karşı duydukları kin ve nefret, zamanla ‘ Düşman Okullar ‘ diye anılmalarına yol açar.

Düşman okullar kaç kitap?

Düşman Okullar Seti-3 Kitap Takım.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *