Bkm Kitap Hangi Kargo?(Çözünme)

Şu anda PTT, MNG ve Kargoist firmaları ile çalışmaktayız. Siparişiniz tarafımızca kargoya teslim edildikten sonra kargo firmasının siparişi size teslim süresi değişkenlik göstermekle birlikte Kargoist firması için 1-2 iş günü, MNG Kargo firması için 1-3 iş günü, PTT Kargo firması için 2-7 işgünü arasındadır.

BKM kitap kaç günde kargo?

Şti. ya uzaklığına göre de kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır.

BKM Kitap kapıda nakit ödeme var mı?

BKM üyeliği ile adres bilgilerinizi girerek kapıda ödeme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Böylece internet üzerinden hiçbir ödeme yapmadan kitaplar size ulaştığında kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.

BKM kitap hangi şehirde?

4500 m2 alana sahip BKM Kitap FSM Şubesi, Bursa’nın en işlek caddesi üzerine kurulmuş olup şehrin birçok alanından insanın buluşma noktası olmuştur. Türkiye’nin en büyük kitabevi olma özelliğini de elinde bulunduran FSM Şubemiz, cafe bölümüyle de eşsiz lezzetleri, benzersiz bir atmosferde birleştiriyor.

Kitapsepeti hangi kargo?

Adrese teslimatta siparişleriniz MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Karantina 5. Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Kargoist kargo kac gunde gelir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli gibi, Türkiye’nin lokomotif şehirlerinde, 24 saatte teslim oranı %99,2 ‘ye ulaşan Kargoist,Türkiye’nin en yenilikçi ve hızla büyüyen yerli sermayeli kargo iş modelidir.

Tedarik aşaması kaç gün sürer?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

BKM Kitap kapıda ödeme kaç TL?

Siparişinizi oluşturduktan sonra ” kapıda ödeme ” seçeneğini işaretlediğinizde gerekli bilgiler ekranınızda görünecektir. Kapıda ödeme bedeli sipariş ve kargo tutarı haricinde 7 TL ‘dir.

Kitapişler kapıda ödeme var mı?

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

Benim hocam kapıda ödeme var mı?

3.1.1. Kapıda Nakit Ödeme: Kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, ürünlerimiz kargo marifetiyle tarafınıza ulaştırılacak olup, ürün bedelini kapıda kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

BKM Istanbul Yolu şubesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları BKM Kitap yakınından geçiyor: 14/F, 17/D, 18/İ, 22/C, 23, 38, 6/K-1, 8/L, 9/M.

Kutbettin Bingölbali nereli?

Çocukluğunun geçtiği Muş’un Varto ilçesinden 37 yıl önce geldiği Bursa’da, kitabevi serüvenine başlayan Kutbettin Bingölbali ‘nin İstanbul Caddesi’nde açtığı dördüncü şube, sıra dışı dizaynıyla dikkati çekiyor.

BKM FSM hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bkm Fsm yakınından geçiyor: 14/F, 43/HB, B/24, B/36-C, B/36-U.

Kitapsepeti kapıda ödeme var mi?

1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL’dir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Tüyap Kitap Fuarı Ne Zaman 2019?(Çözünme)

Kitapsepeti sipariş nasıl yapılır?

Sepetinize istediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamak için Sepetim bölümüne gelerek “Satın Al” butonuna tıklayarak Ödeme seçeneği ve Kargo bölümündeki gerekli bilgileri doldurup siparişinizi onaylayabilirsiniz. Siparişiniz hazırlanıp en kısa sürede size iletilecektir.

Kitapsepeti tedarik süresi ne kadar?

Not: Temin süresi: Sabah saat 8:00 den sonra verilen tüm siparişlerin tedariği 1 iş günü sonrası başlar ve yayınevi ve tedarikçilere göre değişiklik gösterebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *