Bkm Kitap Indirimi Ne Zamana Kadar?(Çözüm bulundu)

BKM bayram indirimi ne zaman bitiyor?

Milyonlarca kitap içerisinden okumak istediğiniz kitapları kütüphanenize daha ekonomik eklemeniz için 10 gün boyunca (21-31 Temmuz 2020) sepette anında indirim kampanyası hazırladık.

BKM kaç puan hediye çeki?

bkmkitap.com’dan yapacağınız alışverişlerden, satın aldığınız ürünlere yazacağınız yorumlardan puan elde edersiniz. Bu puanların toplamı 750 puan barajını aştığında, aşılan puan hediye çekine dönüştürülmektedir.

BKM kitapta kupon nasıl kullanılır?

BKM Kitap İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. Siteye üye girişi yapılır.
  2. Kitaplar alışveriş çantasına gönderilir.
  3. Sepetteki indirim kodu bölümüne kupon girilir.
  4. İndirim toplam tutara yansıyınca alışveriş sonlandırılır.

BKM kitap ne zaman açıldı?

2010’da bkmkitap.com girişiminde bulunduk ancak o dönemler anlamadığımız bir alan olduğu için dolandırıldık, olmadı. Yine pes etmedik. 2015’te sitemizi yeniden kurduk. FSM’deki 150 metrekare alanda, günde 3-5 siparişle başladık. Hedefimiz 1 milyon ciro, 1 milyon üyeydi. 2018’de hedeflerimizin hepsini tutturduk.

BKM Kitap Üyelik ücretli mi?

Bkm Kitap ‘tan alışveriş yapmak isteyenler siteye üye olabilir. Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

BKM kitap tavsiye et nasıl yapılır?

1) Üye hesabına giriş yapılır. 2) Üye hesabına giriş yapıldıktan sonra siteyi tavsiye et alanına tavsiye edilecek kişinin e-postası girilir. 3) Tavsiye edilen kişi ilgili e-posta adresiyle üyelik gerçekleştirdiğinde kampanyaya katılım başarılı olarak tamamlanır. 4) Hediye, tavsiye eden kişiye mail yoluyla ulaşacaktır.

You might be interested:  4 Kutsal Kitap Hangi Peygamberlere Gönderildi?

BKM 750 puan kaç TL?

Merhaba, 750 puana ulaştığınızda 7,5 TL hediye çeki kazanırsınız.

BKM de iade var mı?

Talebiniz incelenip onaylandıktan sonra tarafınıza ilgili numara üzerinden bilgi verilerek iade sürecimiz başlatılacaktır. Whatsapp hattımızdan tarafınıza geri dönüşler mesaj sıralamasına göre olmaktadır, hızlı bir geri bildirim alabilmeniz için mesajınız tek seferde ve açıklayıcı bir şekilde iletmeniz yeterlidir.

BKM Express hangi kartları kabul ediyor?

BKM Express Mobil Uygulaması ile yurt içinde bireysel kredi kartlarınız, banka kartınızdan ve ön ödemeli (prepaid kart ) kartınızdan bankamız ve diğer bankaların kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartlara para gönderebilir ve gönderilen paraları kabul edebilirsiniz.

BKM kitap da kapıda ödeme var mı?

BKM üyeliği ile adres bilgilerinizi girerek kapıda ödeme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Böylece internet üzerinden hiçbir ödeme yapmadan kitaplar size ulaştığında kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.

Kitapyurdu hediye kartı nasıl alınır?

Kitap Hediye Kartı ile alışveriş yapabilmek için, öncelikle Kitapyurdu ‘na üye olmanız gereklidir. 2. Kitap Hediye Kartı, yalnızca kitap alışverişlerinde kullanılabilir. 3. Kitap Hediye Kartı ‘nı, Kitapyurdu Hesabım sayfasından ya da alışverişiniz sırasında 5. Ödeme Metodu adımında aktive edebilirsiniz.

BKM Kitap siparişleri ne zaman gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır.

Tedarik süresi ne kadar?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

BKM kitap hangi şehirde?

4500 m2 alana sahip BKM Kitap FSM Şubesi, Bursa’nın en işlek caddesi üzerine kurulmuş olup şehrin birçok alanından insanın buluşma noktası olmuştur. Türkiye’nin en büyük kitabevi olma özelliğini de elinde bulunduran FSM Şubemiz, cafe bölümüyle de eşsiz lezzetleri, benzersiz bir atmosferde birleştiriyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *