Bkm Kitap Nasıl Puan Kazanılır?(Çözülmüş)

bkmkitap.com’dan yapacağınız alışverişlerden, satın aldığınız ürünlere yazacağınız yorumlardan puan elde edersiniz. Bu puanların toplamı 750 puan barajını aştığında, aşılan puan hediye çekine dönüştürülmektedir.

BKM 750 puan kaç TL?

Merhaba, 750 puana ulaştığınızda 7,5 TL hediye çeki kazanırsınız.

BKM Kitap en geç kaç günde gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin B.K.M. Yazılı Basım Yay.

BKM kitap kimin?

BKM Kitabevi Kurucusu Kutbettin Bingölbalı, “İlk zamanlar ön yargılı yaklaşanlar olsa da, Bursa’da doğan ve büyüyen bir markayız, bundan da ayrıca gururluyuz” diyor ve ekliyor;” “Şimdi de çok büyük bir lojistik merkezi yatırımı yaptık. Ülkemizin lider firması olmak için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

BKM Kitap puan kaç TL?

Bu puanların toplamı 750 puan barajını aştığında, aşılan puan hediye çekine dönüştürülmektedir. Örnek verecek olursak, puanlarınızın toplamı 758 olduğunda üyeliğinize 7,58 TL hediye çeki tanımlanmaktadır, bu hediye çekini 100 TL ve üzeri harcamanızda kullanabilirsiniz.

BKM kupon nasıl kullanılır?

BKM Kitap İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. Siteye üye girişi yapılır.
  2. Kitaplar alışveriş çantasına gönderilir.
  3. Sepetteki indirim kodu bölümüne kupon girilir.
You might be interested:  Bilimsel Kitap Analizi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Tedarik aşaması kaç gün sürer?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

Tedarik Siparişi verilen ürün ne zaman gelir?

Teslimat Süresi Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasını müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

BKM kitap hangi şehirde?

4500 m2 alana sahip BKM Kitap FSM Şubesi, Bursa’nın en işlek caddesi üzerine kurulmuş olup şehrin birçok alanından insanın buluşma noktası olmuştur. Türkiye’nin en büyük kitabevi olma özelliğini de elinde bulunduran FSM Şubemiz, cafe bölümüyle de eşsiz lezzetleri, benzersiz bir atmosferde birleştiriyor.

Kitap Yurdu kime ait?

Oluşum fikri Üsküdar’da doğan, internet kitapçılığının bir numarası olan Kitapyurdu sitesinin sahibi Sadi Kizir ile bir röportaj gerçekleştirdik. Doğma ve büyüme Üsküdar’lı olan Sadi Kizir’in kurduğu Kitapyurdu sitesinin merkezi de Üsküdar’da.

Kutbettin Bingölbali nereli?

Çocukluğunun geçtiği Muş’un Varto ilçesinden 37 yıl önce geldiği Bursa’da, kitabevi serüvenine başlayan Kutbettin Bingölbali ‘nin İstanbul Caddesi’nde açtığı dördüncü şube, sıra dışı dizaynıyla dikkati çekiyor.

BKM Kitap Üyelik ücretli mi?

Bkm Kitap ‘tan alışveriş yapmak isteyenler siteye üye olabilir. Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

BKM Kitap Nasıl tavsiye edilir?

1) Üye hesabına giriş yapılır. 2) Üye hesabına giriş yapıldıktan sonra siteyi tavsiye et alanına tavsiye edilecek kişinin e-postası girilir. 3) Tavsiye edilen kişi ilgili e-posta adresiyle üyelik gerçekleştirdiğinde kampanyaya katılım başarılı olarak tamamlanır. 4) Hediye, tavsiye eden kişiye mail yoluyla ulaşacaktır.

You might be interested:  Kitap Okumak Insanı Nasıl Değiştirir?(EN iyi 5 ipucu)

BKM Kitap nakit ödeme var mı?

BKM üyeliği ile adres bilgilerinizi girerek kapıda ödeme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Böylece internet üzerinden hiçbir ödeme yapmadan kitaplar size ulaştığında kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *