Bkm Kitap Sipariş Iptali Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Siparişinizin içinden ürün iptal etmek istediğinizde siparişinizin içine girip ilgili ürünü seçip iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmemişse, kolilenmemişse ve hazırlık aşamasına geçmemişse ürün iptaliniz onaylanacaktır.

BKM para iadesi kaç gün?

Siparişin iptal edilmesi halinde ödenen tutar 14 (on dört) gün içinde bkmkitap tarafından iade edilecektir.

BKM Kitap Üyelikten nasıl çıkılır?

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz. 1 – Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.

BKM kitap tedarik süresi kaç gün?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin B.K.M. Yazılı Basım Yay.

BKM de iade var mı?

Talebiniz incelenip onaylandıktan sonra tarafınıza ilgili numara üzerinden bilgi verilerek iade sürecimiz başlatılacaktır. Whatsapp hattımızdan tarafınıza geri dönüşler mesaj sıralamasına göre olmaktadır, hızlı bir geri bildirim alabilmeniz için mesajınız tek seferde ve açıklayıcı bir şekilde iletmeniz yeterlidir.

You might be interested:  Akademik Kitap Bölümü Nasıl Yazılır?(Doğru cevap)

BKM kitap sipariş iptal talebi ne zaman sonuçlanır?

Siparişinizde tek ürün varsa ve o da baskısı bulunamadığından iptal edildiyse ücret iadeniz aynı gün içinde tarafınıza yapılmaktadır ve bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Tedarik bekleniyor ne demek?

” Tedarik Sürecinde” Ne demek? Sayın Müşterimiz, Siparişinizde yer alan ürün stoklarımızda mevcut ise (ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre) hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir.

Üyelik nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
 4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
 5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
 6. Talimatları uygulayın.

BKM Kitap üyeliği ücretli mi?

Bkm Kitap ‘tan alışveriş yapmak isteyenler siteye üye olabilir. Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

Google Play nasil iptal edilir?

Google

 1. Android cihazında, Google Play Store’a git.
 2. Sol köşede Menü-> Abonelikler’i seç.
 3. İptal etmek istediğin aboneliği seç.
 4. Aboneliği iptal et’i tıkla.
 5. Ekrandaki yönergeleri takip et..

Tedarik aşaması kaç gün sürer?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

Ürününüz tedarik aşamasında ne demek?

Tedarik aşaması, alışveriş yapan kişilerin önüne çıkan bir kelime türüdür. Tedarik aşaması, sipariş verildikten sonra ürünün temin edilme süresidir. Bu süre, sipariş edilen ürünün temin edildiği aşamayı gösterir.

BKM kitap sahibi kim?

BKM Kitabevi Kurucusu Kutbettin Bingölbalı, “İlk zamanlar ön yargılı yaklaşanlar olsa da, Bursa’da doğan ve büyüyen bir markayız, bundan da ayrıca gururluyuz” diyor ve ekliyor;” “Şimdi de çok büyük bir lojistik merkezi yatırımı yaptık. Ülkemizin lider firması olmak için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

You might be interested:  M Rise Av Serisi 4 Kitap Lider Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Kitaplarda iade oluyor mu?

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin Düşünbil Kitap ‘a ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.

Kitapyurdunda iade var mı?

Nasıl ürün iade edebilirim? İade sebebinizi belirten bir e-postayı [email protected] kitapyurdu.com’a gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ivedilikle çözüm üretilecektir. Satın aldığınız ürünün; tekrar satılabilirliği bozulmamış, varsa ambalajı açılmamış ve tahrip edilmemiş olması gerekmektedir.

Kitapseç kitap iade edilir mi?

Kitapsec.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *