Bkm Kitap Siparişi Nasıl Iptal Edilir?(Mükemmel cevap)

İlgili konularla ilgili [email protected]bkmkitap.com hesabımıza web sitemize kayıtlı e-mail hesabınızdan TS ile başlayan sipariş numaranızla birlikte durumunuzu açıklayan detaylı bir e-mail göndererek destek alabilirsiniz.

BKM sipariş iptali para iadesi ne zaman?

Siparişin iptal edilmesi halinde ödenen tutar 14 (on dört) gün içinde bkmkitap tarafından iade edilecektir.

BKM Kitap Üyelikten nasıl çıkılır?

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz. 1 – Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.

BKM Kitap en geç kaç günde gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin B.K.M. Yazılı Basım Yay.

Ürününüz tedarik siparişi verildi ne demek?

” Tedarik Sürecinde” Ne demek? Sayın Müşterimiz, Siparişinizde yer alan ürün stoklarımızda mevcut ise (ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre) hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir.

You might be interested:  Kitap Özeti Nasıl?(Doğru cevap)

BKM iade parası ne zaman yatar?

İade işlemi Param sistemine girildikten hemen sonra işleme alınır. Fakat iade tutarı banka prosedürüne göre kredi kartına ortalama 7-12 iş günü içerisinde, debit karta ise yaklaşık 30 iş günü içerisinde yansıtılır.

BKM de iade var mı?

Talebiniz incelenip onaylandıktan sonra tarafınıza ilgili numara üzerinden bilgi verilerek iade sürecimiz başlatılacaktır. Whatsapp hattımızdan tarafınıza geri dönüşler mesaj sıralamasına göre olmaktadır, hızlı bir geri bildirim alabilmeniz için mesajınız tek seferde ve açıklayıcı bir şekilde iletmeniz yeterlidir.

Üyelik nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
 4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
 5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
 6. Talimatları uygulayın.

BKM Kitap üyeliği ücretli mi?

Bkm Kitap ‘tan alışveriş yapmak isteyenler siteye üye olabilir. Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

Google Play nasil iptal edilir?

Google

 1. Android cihazında, Google Play Store’a git.
 2. Sol köşede Menü-> Abonelikler’i seç.
 3. İptal etmek istediğin aboneliği seç.
 4. Aboneliği iptal et’i tıkla.
 5. Ekrandaki yönergeleri takip et..

Tedarik süreci ne kadar sürer BKM?

Ortalama tedarik sürecimiz tedarikçi firma veya yayınevine göre değişmekle beraber 2-7 iş günüdür.

Tedarik aşaması kaç gün sürer?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

BKM kitap sahibi kim?

BKM Kitabevi Kurucusu Kutbettin Bingölbalı, “İlk zamanlar ön yargılı yaklaşanlar olsa da, Bursa’da doğan ve büyüyen bir markayız, bundan da ayrıca gururluyuz” diyor ve ekliyor;” “Şimdi de çok büyük bir lojistik merkezi yatırımı yaptık. Ülkemizin lider firması olmak için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

You might be interested:  Afyon Kitap Fuarı Nerede?(Soru)

Tedarik etmek ne demek?

Tedarik kelimesi dilimizde genellikle ” tedarik etmek” şeklinde kullanılır. Günlük dilde sıkça kullanılan tedarik sözcüğünün en yaygın anlamı elde etmektir. Bir malın ya da eşyanın elde edilmesi için kullanılan bir kelimedir.

Kutbettin Bingölbali nereli?

Çocukluğunun geçtiği Muş’un Varto ilçesinden 37 yıl önce geldiği Bursa’da, kitabevi serüvenine başlayan Kutbettin Bingölbali ‘nin İstanbul Caddesi’nde açtığı dördüncü şube, sıra dışı dizaynıyla dikkati çekiyor.

Sipariş durumu tedarik ediliyor ne demek?

Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz ” Sipariş İşlemlerim” bölümünde listelenen ürünlerde Sipariş Durumu alanında bulunan “Kargo Hazırlanıyor ” yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *