Denizli Kitap Fuarı Ne Zaman?(Çözülmüş)

Korona Virüs Tedbirleri Alındı Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Eylül Fuarcılık korona virüsü tedbirleri kapsamında 8-17 Ekim 2021 tarihleri arasında 4. Denizli Kitap Fuarı‘nı düzenleyecek. Kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarı her yıl olduğu gibi EGS fuar alanında yapılacak.

Denizli 4 Kitap Fuarı ne zaman bitiyor?

Koronavirüs tedbirleri uygulanan fuarda çok sayıda yazar okuyucuyla imza günlerinde buluştu. DENİZLİ KİTAP FUARI NE ZAMAN BİTECEK? 8 Ekim’de okurlara kapılarını açan Denizli 4. Kitap Fuarı, 17 Eylül’e kadar devam edecek.

Denizli 4 kitap fuarı hangi yazarlar gelecek?

Yazarlar

  • Prof. Dr.
  • Bahadır Yenişehirlioğlu. İmza: 9 Ekim – Saat: 15.00-17.00.
  • Mustafa Balbay. İmza: 9 Ekim – Saat: 15.00.
  • SANİYE BENCİK KANGAL. İmza: 16 Ekim – Saat: 14.00-17.00.
  • Beyza Alkoç İmza: 10 Ekim – Saat: 14.00.
  • Serdar Tuncer. İmza: 17 Ekim – Saat: 14.00-17.00.
  • İlber Ortaylı Söyleşi: 10 Ekim – Saat: 16.00.
  • EKİN S. KOÇ

4 Kitap Fuarı Denizli nerede?

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Kitap Fuarı, 6 günde 180 bin ziyaretçiyi ağırladı. Belediyeden yapılan açıklamaya göre Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde, 8 Ekim’de kapılarını açan ve 17 Eylül’e kadar devam edecek fuara, kitapseverlerin ilgisi devam ediyor.

You might be interested:  Konya Kitap Fuarı 2019 Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

Denizli Kitap Fuarı kimler gelecek?

Denizli Büyükşehir Belediyesi 3. Kitap Fuarı ‘na katılacak yazarlardan bazıları şöyle: “Ercan Kesal, Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Alişan Kapaklıkaya, Beyza Alkoç, Mehmet Ali Bulut, Ahmet Günbay Yıldız, Hasan Ali Toptaş, Bekir Develi, Saniye Bencik Kangal, Yavuz Serdar Tuncer, Mehmet Ali Bulut, Ahmet Günbay Yıldız,

Denizli Kitap Fuarı 2021 ne zaman bitiyor?

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Eylül Fuarcılık korona virüsü tedbirleri kapsamında 8-17 Ekim 2021 tarihleri arasında 4. Denizli Kitap Fuarı ‘nı düzenleyecek. Kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarı her yıl olduğu gibi EGS fuar alanında yapılacak.

Denizli Kitap Fuarı kaç gün sürecek?

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarı ilk 6 günde 180 bin 520 kişiyi ağırladı. Çevre illerden de çok sayıda katılımcımın akın ettiği fuar 17 Ekim’e kadar açık kalacak.

Denizli Kitap Fuarı saat kaça kadar?

Pandemi tedbirlerinin hassasiyetle uygulandığı fuarın bu hafta sonu konukları ise Barış Murat Yağcı, Fatih Duman, Yusuf Asal, Kübra Kiraz, Sümeyye Demirkan, Köksal Genç, Ekin Siar Baloğlu, Gamze Aydeniz ve Serdar Tuncer gibi daha birçok yazar olacak. 17 Ekim’e kadar açık kalacak fuar her gün 10:00-20:00 saatleri

4 Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

Ziyaret saatleri 10.00 ile 21.00 saatleri arasında planlanan fuarda, ayrıca Kayserili yazarlar için de stantlar açılacak. Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelen 4. Kitap Fuarı ‘nda anlamlı bir etkinliğe imza atacak.

Kitap Fuarı Denizli saat kaça kadar açık?

Hafta içi ve hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecek Denizlililer için şehir merkezinden ücretsiz otobüs kaldırılacak.

You might be interested:  Bkm Kitap Hangi Kargoyu Kullanıyor?(Çözünme)

Denizli 4 Kitap Fuarı saat kaçta?

Bu kapsamda fuar süresince her gün saat 10.00’dan itibaren her saat başı İstiklal Caddesi’ndeki eski kütüphane önü ile Pamukkale Üniversitesi KYK önünden ücretsiz otobüsler kalkacak. 8-17 Ekim tarihleri arasında saat 20.00’ye kadar açık kalacak fuar için Denizli merkezden son servis saat 19.00’da kalkacak.

Ankara Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

Ankara Kitap Fuarı, kitapseverlere kapılarını açtı. Eylül Fuarcılık tarafından 22-31 Ekim’de ATO Congresium’da düzenlenen fuara, 350’yi aşkın yayınevi ve sahaf katılıyor. İmza günleri ve çeşitli etkinliklerin de olacağı fuar, hafta içi ve hafta sonu 10.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek.

4 kitap fuarı nerede?

3-12 Aralık günleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşecek olan 4 ‘üncü Kitap Fuarı ‘nda 270’den fazla yazar, 200’ün üzerinde yayınevi, 3 milyonu aşkın kitap ve 798 binden fazla ziyaretçi hedeflenerek, önceki yılların ziyaretçi rekorunu kırması bekleniyor.

Kitap Fuarı Denizli 2021 nerede?

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle geçen yıl ertelenen Ege’nin en büyük kitap fuarı 8-17 Ekim tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi (EGS) Fuar Alanı’nda kapılarını açacak.

Denizli Kitap Fuarı açıldı mı?

Denizli ‘de kitapseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Denizli Büyükşehir Belediyesi 4. Kitap Fuarı törenle açıldı. 350 yazar ile 250 yayınevinin katıldığı fuara tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Osman Zolan, “Hedefimiz, başta çocuklarımız olmak üzere insanlarımızı kitapla buluşturmaktır” dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *