Diyarbakır Kitap Fuarı 2017 Ne Zaman?(En iyi çözüm)

2021 Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman?

2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır ‘da düzenlenecek olan ‘Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın startı verildi.

Diyarbakır Kitap Fuarı nerede?

Fuar, TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılmaktadır.

Diyarbakır Kitap Fuarı 2021 nerede?

8. Diyarbakır Kitap Fuarı 19-27 Eylül tarihlerinde TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 ne zaman?

Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 30 Mart -3 Nisan 2021 tarihlerinde Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açıyor. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ‘nın sektörün gelişimine önemli katkılar sunacağını söyledi.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman 2020?

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde 19-27 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan ve şair Sayın Hicri İzgören’in onur konuğu olduğu Diyarbakır 8.

Aydın Tarım Fuarı 2022 ne zaman?

Türk ve Dünya Tarımı’na çok büyük moral olan 16.AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, son 2 yılın beklenen en büyük ticari platformu oldu. AGROEXPO, 02 – 06 Şubat 2022 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 17. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Word Kitap Nasıl Yazılır?(Çözülmüş)

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman başlıyor?

Diyarbakır ‘da düzenlenen ve katılımcılık yönüyle Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Diyarbakır Kitap Fuarı bu yıl, “Mezopotamya Kitap Fuarı ” olarak 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Diyarbakır yemek fuarı nerede?

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen ve 52 ilden katılımın olduğu Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı, Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman açılıyor?

Kürdistan Bölgesi’nden eserlerin de yer alacağı Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın hazırlıklarına başlandı. Diyarbakır ‘da, 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında düzenlenecek olan Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın hazırlıklarına başlandı.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 nerede?

Tarım Sektörünün Bölgedeki Büyük Buluşması ‘ Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı ‘ 30 Mart – 3 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Diyarbakır Gurme Fuarı 2021 nerede?

Ferit Aslan. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen ve 52 ilden katılımın olduğu Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı, Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Batman kitap fuarı 2021 ne zaman?

4. kez düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim 2021 Çarşamba günü başlayacak ve 7 Kasım 2021 Pazar günüde sona erecek. Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100’ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.

Diyarbakır Gıda Fuarı ne zaman?

16-21 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak fuara bu yılın onur konuğu Rize ilimizin yanı sıra Antalya, Şırnak, Van, Bursa ve bölge oda/borsaları heyet halinde ziyaret edecekler.

You might be interested:  Kaynak Kitap Nasıl Yazılır?

Mezopotamya kitap fuarı 2021 nerede?

DİYARBAKIR – 2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır’da düzenlenecek olan ‘ Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın startı verildi.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2020 ne zaman?

Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı 11. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstri Fuarı 1-5 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak. Tüyap Diyarbakır Fuar […]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *