Diyarbakır Kitap Fuarı 2021 Ne Zaman?

2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır‘da düzenlenecek olan ‘Mezopotamya Kitap Fuarı‘nın startı verildi.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman?

Diyarbakır ‘da düzenlenen ve katılımcılık yönüyle Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Diyarbakır Kitap Fuarı bu yıl, “Mezopotamya Kitap Fuarı ” olarak 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Diyarbakır 2022 Kitap Fuarı ne zaman?

2-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek kitap fuarı yayıncı, yazar ve ilgili kurum temsilcilerinden oluşan “Danışma Kurulu” desteğiyle organize edilecek. Danışma Kurulu’nun aldığı karara göre yeni tip coronavirüs (Covid-19) aşısı yaptırmayanlar fuara alınmayacak.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 ne zaman?

Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 30 Mart -3 Nisan 2021 tarihlerinde Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açıyor. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ‘nın sektörün gelişimine önemli katkılar sunacağını söyledi.

Batman kitap fuarı 2021 ne zaman?

4. kez düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim 2021 Çarşamba günü başlayacak ve 7 Kasım 2021 Pazar günüde sona erecek. Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100’ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.

You might be interested:  Korsan Kitap Nasıl Basılır?(En iyi çözüm)

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman 2020?

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde 19-27 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan ve şair Sayın Hicri İzgören’in onur konuğu olduğu Diyarbakır 8.

Diyarbakır Gıda Fuarı ne zaman?

16-21 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak fuara bu yılın onur konuğu Rize ilimizin yanı sıra Antalya, Şırnak, Van, Bursa ve bölge oda/borsaları heyet halinde ziyaret edecekler.

Adana Kitap Fuarı 2022 olacak mı?

Pandemi nedeniyle 2 yıldır açılamayan Çukurova Kitap Fuarı ‘nın 2022 Şubat ayının ikinci haftasında açılacağı bildirildi. Kocatürk, soru üzerine Çukurova Kitap Fuarının 2022 ‘de, geleneksel takviminden bir aylık gecikmeyle Şubat ayının ikinci haftasında açılacağını söyledi.

Aydın Tarım Fuarı 2022 ne zaman?

Türk ve Dünya Tarımı’na çok büyük moral olan 16.AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, son 2 yılın beklenen en büyük ticari platformu oldu. AGROEXPO, 02 – 06 Şubat 2022 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 17. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Bursa Kitap Fuarı 2022 ne zaman?

Yılda iki kez düzenlenen Junioshow fuarının ikinci buluşması, 12 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 nerede?

Tarım Sektörünün Bölgedeki Büyük Buluşması ‘ Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı ‘ 30 Mart – 3 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Diyarbakır Güzellik Fuarı 2021 ne zaman?

Diyarbakır ‘da 23-26 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz Diyarbakır Kozmetik ve Güzellik Fuar ‘ına 60 firma 200’den fazla marka katılım sağlayacak.

Diyarbakır Gurme Fuarı 2021 nerede?

Ferit Aslan. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen ve 52 ilden katılımın olduğu Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı, Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

You might be interested:  Dört Büyük Kitap Hangi Peygamberlere Indirilmiştir?(Çözüm bulundu)

Batman Kitap Fuarı 2021 kaça kadar açık?

Fuar 08.30-21.00 saatleri arasında açık kalacak. Bu arada fuar süresince edebiyat dünyasının önemli isimleri ve kahramanlarının canlandırılacağı interaktif tiyatro gösterileri düzenlenecek ve alanda çocuklar için oyun çadırı yer alacak. Öğrenciler, fuara otobüslerle ücretsiz getirilecek.

Batman kitap fuarı kaç gün sürecek?

Fuar süresince pandemi tedbirleri uygulanacak, girişlerde HES kodu sorgulaması yapılacak. Aşı olan vatandaşlarımız fuarı ziyaret edebilecek. Bütün vatandaşlarımızı ve kitapseverleri 27 Ekim’de başlayıp, 12 gün sürecek olan Batman Kitap Fuarı ‘na bekliyoruz” diye konuştu.

Batman kitap fuarı kimler gelecek?

Hayati İnanç, Mustafa Armağan, Pelin Çift, Ahmet Mümtaz Taylan, Yasin Aktay, Kahraman Tazeoğlu, Nedim Şener, Najla Tammy Kepler, Nermin Taylan, Suat Koçer, Zafer Şahin, Serdar Tuncer, Sıtkı Aslanhan, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, İhsan Süreyya Sırma, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Kılıçarslan, Hamza Tzortzis, Tufan

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *