Diyarbakır Kitap Fuarı Ne Zaman?

2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır‘da düzenlenecek olan “Mezopotamya Kitap Fuarı”nın startı verilirken, özellikle pandemiden kaynaklı endişelerin giderilmesi, aşı olmayanların fuara alınmaması gibi ek tedbirlerin alınacağını ifade edildi.

Diyarbakir kitap fuarı 2021 ne zaman?

8. Diyarbakır Kitap Fuarı 19-27 Eylül tarihlerinde TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman açılıyor?

Kürdistan Bölgesi’nden eserlerin de yer alacağı Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın hazırlıklarına başlandı. Diyarbakır ‘da, 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında düzenlenecek olan Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın hazırlıklarına başlandı.

Diyarbakır Kitap Fuarı 2020 ne zaman?

Fuar Navigation Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde 19-27 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan ve şair Sayın Hicri İzgören’in onur konuğu olduğu Diyarbakır 8.

Batman kitap fuarı 2021 ne zaman?

4. kez düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim 2021 Çarşamba günü başlayacak ve 7 Kasım 2021 Pazar günüde sona erecek. Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100’ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.

You might be interested:  Kitap Seç Kargo Ücreti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 ne zaman?

Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 30 Mart -3 Nisan 2021 tarihlerinde Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açıyor. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ‘nın sektörün gelişimine önemli katkılar sunacağını söyledi.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 nerede?

Tarım Sektörünün Bölgedeki Büyük Buluşması ‘ Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı ‘ 30 Mart – 3 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Diyarbakır Gıda Fuarı ne zaman?

16-21 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak fuara bu yılın onur konuğu Rize ilimizin yanı sıra Antalya, Şırnak, Van, Bursa ve bölge oda/borsaları heyet halinde ziyaret edecekler.

Diyarbakır güzellik fuarı nerede?

Fuar Hakkında 12-15 MAYIS 2022 tarihleri arasında START FUARCILIK olarak ikincisini düzenleyeceğimiz START BEAUTY DİYARBAKIR EXPO, Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör temsilcileri ile buluşuyor.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2020 ne zaman?

Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı 11. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstri Fuarı 1-5 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak. Tüyap Diyarbakır Fuar […]

Mezopotamya gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı nerede?

Diyarbakır’da Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı

Diyarbakır Gurme Fuarı 2021 nerede?

Ferit Aslan. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen ve 52 ilden katılımın olduğu Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı, Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Batman Kitap Fuarı 2021 kaça kadar açık?

Fuar 08.30-21.00 saatleri arasında açık kalacak. Bu arada fuar süresince edebiyat dünyasının önemli isimleri ve kahramanlarının canlandırılacağı interaktif tiyatro gösterileri düzenlenecek ve alanda çocuklar için oyun çadırı yer alacak. Öğrenciler, fuara otobüslerle ücretsiz getirilecek.

You might be interested:  4 Kitap Hangi Dinlere Indi?(EN iyi 5 ipucu)

Batman kitap fuarı kaç gün sürecek?

Fuar süresince pandemi tedbirleri uygulanacak, girişlerde HES kodu sorgulaması yapılacak. Aşı olan vatandaşlarımız fuarı ziyaret edebilecek. Bütün vatandaşlarımızı ve kitapseverleri 27 Ekim’de başlayıp, 12 gün sürecek olan Batman Kitap Fuarı ‘na bekliyoruz” diye konuştu.

Batman kitap fuarı kimler gelecek?

Hayati İnanç, Mustafa Armağan, Pelin Çift, Ahmet Mümtaz Taylan, Yasin Aktay, Kahraman Tazeoğlu, Nedim Şener, Najla Tammy Kepler, Nermin Taylan, Suat Koçer, Zafer Şahin, Serdar Tuncer, Sıtkı Aslanhan, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, İhsan Süreyya Sırma, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Kılıçarslan, Hamza Tzortzis, Tufan

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *