Diyarbakır Kitap Fuarı Nerede?(En iyi çözüm)

Fuar, TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılmaktadır.

Kitap fuarı 2021 ne zaman Diyarbakır?

2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır ‘da düzenlenecek olan ‘Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın startı verildi.

Diyarbakır Kitap Fuarı 2020 ne zaman?

Fuar Navigation Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde 19-27 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan ve şair Sayın Hicri İzgören’in onur konuğu olduğu Diyarbakır 8.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman başlıyor?

Diyarbakır ‘da düzenlenen ve katılımcılık yönüyle Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Diyarbakır Kitap Fuarı bu yıl, “Mezopotamya Kitap Fuarı ” olarak 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Diyarbakır fuarı nerede?

Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi, fuarcılık firmaları, Üçkuyu Mah., Elazığ Blv., No:272, Yenişehir, Diyarbakır, Türkiye – Yandex Haritalar.

Siirt kitap fuarı ne zaman 2021?

Siirt Kitap Fuarı, 01-07 Kasım 2021 tarihleri arasında kapılarını kitapseverlere açıyor. Siirt ‘in sosyal ve kültürel hayatına önemli bir katkı sunan Siirt Kitap Fuarı, Siirt Valiliği’nin yanı sıra, bu yıl Siirt Belediyesi’nin de desteğiyle tam anlamıyla bir kitap ve kültür şölenine dönüşüyor.

You might be interested:  Kuranı Kerimi Hangi Halife Kitap Haline Getirdi?(Çözünme)

Mezopotamya kitap fuarı 2021 nerede?

DİYARBAKIR – 2-10 Ekim 2021 tarihleri aralığında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında Diyarbakır’da düzenlenecek olan ‘ Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın startı verildi.

Mezopotamya gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı nerede?

Diyarbakır’da Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 nerede?

Tarım Sektörünün Bölgedeki Büyük Buluşması ‘ Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı ‘ 30 Mart – 3 Nisan 2021 Tarihleri Arasında Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Diyarbakır güzellik fuarı nerede?

Fuar Hakkında 12-15 MAYIS 2022 tarihleri arasında START FUARCILIK olarak ikincisini düzenleyeceğimiz START BEAUTY DİYARBAKIR EXPO, Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör temsilcileri ile buluşuyor.

Diyarbakır Tarım Fuarı 2021 ne zaman?

Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 30 Mart -3 Nisan 2021 tarihlerinde Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açıyor. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ‘nın sektörün gelişimine önemli katkılar sunacağını söyledi.

Batman kitap fuarı 2021 ne zaman?

4. kez düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim 2021 Çarşamba günü başlayacak ve 7 Kasım 2021 Pazar günüde sona erecek. Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100’ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.

Diyarbakır Gıda Fuarı ne zaman?

16-21 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak fuara bu yılın onur konuğu Rize ilimizin yanı sıra Antalya, Şırnak, Van, Bursa ve bölge oda/borsaları heyet halinde ziyaret edecekler.

Gurme Fuarı Diyarbakır nerede?

Ferit Aslan. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen ve 52 ilden katılımın olduğu Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı, Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

You might be interested:  Kitap Satışından Yazar Ne Kadar Kazanır?(Çözünme)

Mezopotamya kitap fuarı nerede?

Diyarbakır’da, 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Diyarbakır Fuarcılık A.Ş. (DİFAŞ) ve ALZ Grup ortaklığında düzenlenecek olan Mezopotamya Kitap Fuarı ‘nın hazırlıklarına başlandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *