Doğru Kaynak Kitap Aktivasyonu Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Tonguç kitap nasıl aktive edilir?

TATS’taki alt menü çubuğundaki Karekod sembolüne tıkla. Ardından Kitap aktivasyonu seçeneğini tıkla. Daha sonra, kitabının arka kapağında bulunan etiketi hafifçe kazı ve aktivasyon kodunu TATS uygulamasındaki ekrana yaz ve “Aktif et” butonuna tıkla. Böylece kitabın Kitaplık kısmında aktif edilmiş olacak.

Doğru kaynak sipariş ne zaman gelir?

· Her gün saat 16.30’a kadar verdiğiniz siparişler stok durumuna bağlı; 1-5 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)

Doğru kaynak ne işe yarar?

Doğru Kaynak Kullanıcılarına ürün tedariki ve hizmet sağlayan bir elektronik ticaret servisidir.

Aktivasyon numarası nedir?

Aktivasyon kodu sanal ortamda alınan bir ürün veya hizmetin etkinleştirilmesi amacıyla gönderilen kod uygulamasıdır. Aktivasyon kodu sayesinde daha güvenlikli bir şekilde uygulamalar kullanabilmektedir. Aktivasyon kodu aynı zamanda güvenlik ortamı sağlayan bir kod olmaktadır.

Tonguç TATS Üyelik ücretli mi?

TATS tamamen ücretsiz bir uygulamadır. TATS uygulamasını ücretsiz indirip yeni bir üyelik açmanız gerekir. Varolan tongucakademi.com veya tongucmagaza.com hesaplarınız ile TATS ‘a giriş yapamazsınız.

Doğru kaynak kapıda ödeme var mı?

Doğru Kaynak ‘tan kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi, kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *