Dr Kitap Hangi Kargo Ile Çalışıyor?(Mükemmel cevap)

Ürünleri sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle gönderilen ürünler iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. İade ve değişim ürünleri kesinlikle orjinal kutu ve ambalajı ile yapılmalıdır.

D&R internet sitesi güvenilir mi?

Güvenilirlik. Online alışveriş sitemiz olan dr.com.tr üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, ulusal ve uluslararası güvenilirlik belgeleri (TSE, ISO, CE) bulunuyor. Böylece size, sadece orijinal ve kullanılmamış ürünlerin yer aldığı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak kalıyor.

Dr de kaç TL üstü kargo bedava?

Standart kargo ücreti 7,99 TL ‘dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava ” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır.

D&R kitap Kart nasıl kullanılır?

* Hediye Kartı Sipariş Formu’nu eksiksiz doldurunuz.

  1. * Siparişiniz onaylandıktan sonra satın aldığınız hediye kartı, istediğiniz kişinin e-posta adresine gönderilir.
  2. * Hediye kartının görüntülenip kullanılabilmesi için gönderilen kişinin e-postası ile dr.com.tr’ye üye olması gerekmektedir.

Idefix in sahibi kim?

[Son Dakika] Doğan Online’ın idefix ‘i satın alacağına dair Aralık 2012’de aldığımız duyumlar aldığımız yeni bir duyumla doğrulandı ancak tek bir farkla. idefix, Doğan Online değil Doğan Medya Grubu’nun sahibi olduğu D&R tarafından satın alındı.

Dr com nedir?

d&r ın online alışveriş yapılabilen sitesi olur kendileri. url verip bırakmışım zamanında ama olsun. bedavaya anormal hizli gonderi yapabilen ali$veri$ sitesi.

You might be interested:  Kitap Özeti Performans Ödevi Nasıl Yapılır?(Soru)

Kitapyurdu kaç tl üzeri kargo bedava?

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu ‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL ‘den sonra 2 TL, 75 TL ‘den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL, 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL, 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL, 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.

Idefix kargo bedava mı?

Standart Teslimat seçeneğinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir. 50 TL altı alışverişleriniz için ise standart kargo ücretimiz 11,90 TL’dir. Belirli dönemlerde gerçekleştirilen ” kargo bedava ” kampanyaları sadece Standart Teslimat seçeneğinde geçerlidir.

D&R sipariş nerede?

Siparişinizin durumunu “Hesabım” menüsünden “Sipariş Bilgilerim” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Rize D&R nerede?

D&R ‘ın Türkiye genelindeki 51’inci il ve 214’üncü mağazası olan Rize Şimal AVM’nin 3. katında 400 metrekarelik alana sahip yeni D&R mağazasında, 30 bin yakın ürün, Rizeli kültür sanat tutkunlarını bekliyor.

D&R kart ücretli mı?

Kartın en iyi yönlerinden biri ücretsiz bir sadakat kartı olması. Bu sayede hiçbir ödeme yapmadan, çeşitli indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabileceğiniz bir durum ortaya çıkıyor.

D&R puan nasıl kullanılır?

Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan D&R Puan ‘lar D&R mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan D&R Puan ‘lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

D&R kitap nasıl okunur?

D&R ‘dan satın aldığınız kitapları okuyabilmek için Kobo’nun popüler e- kitap okuma cihazlarından birisine sahip olabilir ya da ücretsiz Kobo uygulamalarından istediğinizi kullanarak e-kitaplarınızı hemen okuyabilirsiniz. Üstelik yeni bir hesap yaratmanıza gerek yok. D&R üyelik bilgileriniz ile login olabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *