Edremit Kitap Fuarı Nerede?(Doğru cevap)

Edremit Kitap Fuarı 10 Ağustos Salı günü saat 18:00’de Edremit Altınkum Belediye Tesisleri’nde kapılarını… Daha Fazla.

Edremit 4 kitap fuarı nerede?

4. Edremit Kitap Fuarı 10 Ağustos Salı günü saat 18:00’de Edremit Altınkum Belediye Tesisleri’nde kapılarını kitapseverlere açıyor.

Burhaniye kitap fuarı 2021 ne zaman?

Dünyaca ünlü doğal sit alanı olan Ören Meydanında 18-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek fuar, tarihle kitabı sanatseverlerle buluşturacak. Yazar, şair, gazeteci, belediye başkanı ve siyasilerin katılacağı 2. Burhaniye Kitap Fuarı 22 Ağustos’ta sona erecek.

Altıeylül kitap fuarı nerede?

Balıkesir’in en kapsamlı Kitap Fuarı 1-10 Ekim tarihleri arasında açık kalacak. Kurtdereli Spor Salonu karşısındaki otopark alanındaki fuarda kitaplarını imzalayacak ünlü yazarlar, Hasan Can Kültür Merkezi’ndeki söyleşilere katılacak.

Balıkesir kitap fuarı nerede?

Balıkesir ‘de Altıeylül Belediyesince düzenlenen “Altıeylül Kitap Fuarı ” Kurtdereli Spor Salonu karşısında bulunan Atatürk Açık Otoparkı’nda düzenlenen törenle açıldı.

4 Edremit kitap fuarı 2021 nerede?

4. Edremit Kitap Fuarı, 10-17 Ağustos 2021 tarihleri arasında Altınkum Belediye Tesisleri’nde yapılacaktır.

Akçay Altınkum mahallesi nerede?

Akçay Altınkum Nerede? Ören’e giderken Akçay ‘ın devamı olan 15 dk uzaklıktaki Altınkum Mahallesinde seneler önce sadece Turban Tatil köyü vardı. Akçay Turban tatil köyünün özelleşmesi ve farklı bir otel adı alması ile son 15 yılda yapılaşmasın da artmasıyla oldukça gelişti. Akçay ‘ın bir mahallesi.

Balıkesir Altıeylül kitap fuarı 2021 nerede?

Kitap fuarının düzenlenmesine katkı sunan Büyükşehir belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a da teşekkür eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “ Kitap Fuarını Kurtdereli Spor Salonu’nun karşısındaki Atatürk Açık Otoparkında yapıyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *