Goodreads Nasıl Kitap Okunur?

Goodreadste nasıl kitap okunur?

Okuma sitesi değilse nasıl kitabı bitirdim diyoruz acaba anlayamadım.” Arama kısmında kitabı aratıp hemen aynı hizada want to read yazan yerin yanındaki kitaba tıklayın. Read olarak işaretleyin.

Goodreads nasıl bir site?

Goodreads kitap okuma üzerine kurulu bir sosyal ağdır. Sitede okuduğunuz kitapları listeleyebilir, puanlayabilir, kitaplar hakkında yorumları okuyabilir, yorum yapabilir veya kitap önerileri alabilirsiniz. Sitenin dili İngilizce fakat basit bir İngilizce.

Goodreads uygulaması nedir?

Goodreads, Aralık 2006’da yazılım mühendisi ve girişimci Otis Chandler tarafından açılan özel bir sosyal kataloglama uygulamasıdır. Site, kişilerin üye olarak kitap kaydetmesi ve kendilerine ait kataloglar, okuma listeleri oluşturmalarına imkân vermektedir.

Goodreads mi 1000kitap mi?

Goodreads daha izole ve içine kapanık okur profilleri, 1000kitap daha samimi ve kitap okumanın zevkine vardıran bir kitap platformu. Goodreads soğuk, 1000kitap sıcak. Goodreads sanal okur grupları, 1000kitap artık neredeyse her şehirde düzenlenen okur buluşmaları.

Kindle e kitap nasıl yüklenir?

Kindle cihazınıza kitap yüklemek için şu üç adımı izleyebilirsiniz.

  1. https://calibre-ebook.com/download adresinden işletim sisteminize uygun kurulum dosyasını indirin.
  2. Calibre programını açıp “ Kitap Ekle” sekmesine tıklayarak eklemek istediğiniz e-kitapları seçin.

1000kitap nasıl bir site?

hemen sık kullanılanlarıma kaydettiğim site. okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır. kısaca her yönüyle faydalı içeriğe sahip bir sitedir.

You might be interested:  Eskişehir Kitap Fuarı Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

1k uygulamasında kitap nasıl okunur?

Bu listede okuduğunuz kitabı seçiyorsunuz ve ‘okuyacaklarıma ekle’ yazan kutucuğa dokunuyorsunuz. Daha sonra karşınıza okuyacağım, okudum, okuyorum, yarım bıraktım gibi okuma durumları çıkacaktır. Buradan okudum durumunu seçiyorum. Böylece 1000 Kitap uygulamasına okuduğum kitabı eklemiş oluyorum.

1000Kitap okur puanı nedir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur.

1k kitap uygulaması ücretli mi?

1000kitap 1000kitap.com alan adında hizmet veren web sitesi, Google Play’de bulunan 1000Kitap isimli Android ve App Store’da bulunan 1000Kitap isimli IOS uygulamasının kısaca adı. Okur 1000kitap’a ücretsiz bir şekilde kaydolan, içerik paylaşabilen ve bu şartları kabul etmiş sayılan insanlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *