Hercai Kitap Sonu Nasıl Bitiyor?(Soru)

Hercai sonu nasıl bitiyor?

Hercai kitabının sonunda ise sırtından bıçaklanan Miran’ ın yanına hastaneye koşarak, onu affettiğini artık gözlerini açması için yalvardığını ve gerçekleri hasta yatağında Miran uyurken mırıldanması ile kitabın sonu gelir. Hercai kitabından uyarlanan senaryoya göre; Reyyan dinalde ölmeyecektir.

Hercai kitabının konusu nedir?

Her şey küçük bir çocuğun gözleri önünde yaşanan bir cinayet ile başlar. Miran Karaman henüz 4 yaşındadır ve Hazar Şanoğlu isimli bir adam gözleri önünde babasını öldürür. Bu anı aklından hiç çıkarmayan Miran, büyüyünceye dek bir gün babasının intikamını alacağı o günü bekler durur. Ve o gün gelip çatar.

Hercai kitap uyarlaması mı?

Kullanıcıların online olarak hikayelerini yazıp paylaştığı Wattpad platformuna bölümler halinde Hercaihikayesini yazan Koç, ilk olarak Epsilon Yayınları’nın dikkatini çekiyor. Wattpad’de milyonlarca tıklanan öykü evvela raflarda yerini alıyor daha sonra ise Mia Yapım tarafından atv’ye dizi olarak uyarlanıyor.

Hercai kaç kitaptan oluşuyor?

Hercai – Meftun – Serzeniş Leyl Seti Ciltsiz (3 Kitap Takım)

Hercai Final verdi mi?

Üç sezondur yayınlanan Hercai dizisi 69. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

Hercai filmi hangi kitaptan esinlenmiş?

Hercai dizisi, Sümeyye Ezel’in ” HERCAİ ” adlı kitabından esinlenerek hazırlanmıştır. Sümeyye Koç `un Avrupa´da cok satan Kitapları „ Hercai “ ve ” Hercai II: Meftun” kitabını sizin için İkili Set hâline getirdik..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *