Hercai Sonunda Ne Oluyor Kitap?(Mükemmel cevap)

Hercai sonunda ne oluyor?

Hercai kitabının sonunda ise sırtından bıçaklanan Miran’ ın yanına hastaneye koşarak, onu affettiğini artık gözlerini açması için yalvardığını ve gerçekleri hasta yatağında Miran uyurken mırıldanması ile kitabın sonu gelir. Hercai kitabından uyarlanan senaryoya göre; Reyyan dinalde ölmeyecektir.

Hercai kitabı ne anlatıyor?

İntikamdan Doğan Bir Aşk Hikayesi Her şey küçük bir çocuğun gözleri önünde yaşanan bir cinayet ile başlar. Miran Karaman henüz 4 yaşındadır ve Hazar Şanoğlu isimli bir adam gözleri önünde babasını öldürür. Bu anı aklından hiç çıkarmayan Miran, büyüyünceye dek bir gün babasının intikamını alacağı o günü bekler durur.

Hercai wattpad uyarlaması mı?

HERCAİ DİZİSİNİN DOĞUŞ HİKAYESİ! Wattpad ‘de milyonlarca tıklanan öykü evvela raflarda yerini alıyor daha sonra ise Mia Yapım tarafından atv’ye dizi olarak uyarlanıyor.

Hercai kitabı kaç seri?

Hercai – Meftun – Serzeniş Leyl Seti Ciltsiz (3 Kitap Takım)

Hercai Final verdi mi?

Üç sezondur yayınlanan Hercai dizisi 69. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

Hercai filmi hangi kitaptan esinlenmiş?

Hercai dizisi, Sümeyye Ezel’in ” HERCAİ ” adlı kitabından esinlenerek hazırlanmıştır. Sümeyye Koç `un Avrupa´da cok satan Kitapları „ Hercai “ ve ” Hercai II: Meftun” kitabını sizin için İkili Set hâline getirdik..

Sümeyye Ezel ne okuyor?

Sakarya Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Hercai ve Meftun adlı kitapların yazarıdır. 2016 yılında yazdığı Hercai adlı romanı TV dizisi olarak çekildi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *