Indeks Kitap Hangi Kargo?(En iyi çözüm)

Indeks Kitabevi hangi kargo ile çalışıyor?

Tüm İndekskitap.com siparişleriniz, MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Indeks kitap nedir?

Dizin veya indeks; kitap, dergi gibi bilgi kaynaklarının içindeki bilgi parçacıklarına ulaşmak için konu başlık, yer adları, kişi adları gibi erişim uçlarına ulaşmak için kullanılan ayrıntılı alfabetik listedir. Dizin; yazar adı dizini, makale adı dizini, konu dizini ve yayın tanıtım dizini olarak dörde ayrılmaktadır.

Indeks Kitap hafta sonu açık mı?

– Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30-17:00, Cumartesi günleri 08:30-15:00 saatleri arasındadır.

Indeks kitap para iadesi ne zaman yapılır?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde indekskitap.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Kitapsepeti ne zaman gelir?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Indeks kartı nedir?

Alışverişlerde ödenen paranın miktarını, vergilerini, alışverişin yapıldığı tarihi gösteren belge. Bir eserin hazırlanmasında kolaylık sağlamak veya bir işe kılavuzluk etmek için yazılıp sınıflandırılan küçük kâğıt yapraklarından her biri.

Indeks kitap sahibi kim?

Çağrı İçli – Kurucu – indekskitap.com | İndeks Akademi Kitabevi Yay.Tic.Ltd.Şti.

You might be interested:  Kitap Editörü Olmak Için Hangi Bölüm Okunmalı?(Doğru cevap)

Kitap Yurdu kapıda ödeme var mı?

Evet, Kitapyurdu ‘nda Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği de mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği gereklilikleri karşılandığı takdirde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini, üye girişi yapıldıktan sonra alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında tercih edebilir, kargo ücretini detaylı görebilirsiniz.

Karakter dizini nedir?

Çok kaba bir şekilde ifade etmek gerekirse, karakter dizileri, adından da anlaşılacağı gibi, karakterlerin bir araya gelmesiyle oluşan bir dizidir. Karakter dizileri; tek, çift veya üç tırnak içinde gösterilen, öteki veri tiplerinden de bu tırnaklar aracılığıyla ayırt edilen özel bir veri tipidir.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Isem Yayıncılık güvenilir mi?

En kısa cevapla “Evet, güvenilir ”. Daha uzun bir cevap vermek gerekirse, İsemkitap ve İsem Yayıncılık, 60’tan fazla çalışan kadrosu ile Ankara’da ikamet eden bir e-ticaret ve yayıncılık şirketidir. Ankara’da bir ana ofisimiz ve iki adet depomuz bulunmaktadır.

Maksimum kitap nasıl bir site?

Maksimum Kitap, pek çok farklı kategoride kitap satışı gerçekleştiren bir e-ticaret sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Onlarca tedarikçinin kitap satışı yaptığı platform üzerinden bireysel kullanıcı olarak kitap alışverişi yapılabilir ya da kurumsal bir tedarikçi olarak mağaza açılarak satış gerçekleştirilebilir.

BKM kargo nasıl iptal edilir?

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? Web site ve mobil uygulamamızdaki sipariş alanı içinden siparişinizin üzerine tıklayıp SİPARİŞ DETAY sayfasına ulaşarak ” İptal Talebi” butonuna tıklayıp siparişinizin tamamı için iptal talebi oluşturabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *