Indeks Kitap Sipariş Iptali Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Indeks kitap para iadesi ne zaman yapılır?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde indekskitap.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Kitap sipariş nasıl iptal edilir BKM?

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? Web site ve mobil uygulamamızdaki sipariş alanı içinden siparişinizin üzerine tıklayıp SİPARİŞ DETAY sayfasına ulaşarak ” İptal Talebi” butonuna tıklayıp siparişinizin tamamı için iptal talebi oluşturabilirsiniz.

Indeks Kitap hafta sonu açık mı?

– Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30-17:00, Cumartesi günleri 08:30-15:00 saatleri arasındadır.

Indeks kitap nedir?

Dizin veya indeks; kitap, dergi gibi bilgi kaynaklarının içindeki bilgi parçacıklarına ulaşmak için konu başlık, yer adları, kişi adları gibi erişim uçlarına ulaşmak için kullanılan ayrıntılı alfabetik listedir. Dizin; yazar adı dizini, makale adı dizini, konu dizini ve yayın tanıtım dizini olarak dörde ayrılmaktadır.

Index kitap hangi kargo?

Tüm İndekskitap.com siparişleriniz, MNG Kargo ile gönderilmektedir.

BKM Kitap en geç kaç günde gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin B.K.M. Yazılı Basım Yay.

You might be interested:  Libgenden Nasıl Kitap Indirilir?(Doğru cevap)

BKM de iade var mı?

Siparişinizdeki ürünlerle ilgili iade konularıyla Whatsapp Destek ekibimiz ilgilenmektedir. İlgili prosedürün uygulanması akabinde tüm süreç ve iletişim Whatsapp hattı üzerinden devam etmektedir. Talebiniz incelenip onaylandıktan sonra tarafınıza ilgili numara üzerinden bilgi verilerek iade sürecimiz başlatılacaktır.

Ürününüz tedarik siparişi verildi ne demek?

” Tedarik Sürecinde” Ne demek? Sayın Müşterimiz, Siparişinizde yer alan ürün stoklarımızda mevcut ise (ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre) hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir.

Kitapsepeti ne zaman gelir?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Indeks kartı nedir?

Alışverişlerde ödenen paranın miktarını, vergilerini, alışverişin yapıldığı tarihi gösteren belge. Bir eserin hazırlanmasında kolaylık sağlamak veya bir işe kılavuzluk etmek için yazılıp sınıflandırılan küçük kâğıt yapraklarından her biri.

Kitap Yurdu kapıda ödeme var mı?

Evet, Kitapyurdu ‘nda Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği de mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği gereklilikleri karşılandığı takdirde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini, üye girişi yapıldıktan sonra alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında tercih edebilir, kargo ücretini detaylı görebilirsiniz.

Indeks kitap sahibi kim?

Çağrı İçli – Kurucu – indekskitap.com | İndeks Akademi Kitabevi Yay.Tic.Ltd.Şti.

Karakter dizini nedir?

Çok kaba bir şekilde ifade etmek gerekirse, karakter dizileri, adından da anlaşılacağı gibi, karakterlerin bir araya gelmesiyle oluşan bir dizidir. Karakter dizileri; tek, çift veya üç tırnak içinde gösterilen, öteki veri tiplerinden de bu tırnaklar aracılığıyla ayırt edilen özel bir veri tipidir.

Maksimum kitap nasıl bir site?

Maksimum Kitap, pek çok farklı kategoride kitap satışı gerçekleştiren bir e-ticaret sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Onlarca tedarikçinin kitap satışı yaptığı platform üzerinden bireysel kullanıcı olarak kitap alışverişi yapılabilir ya da kurumsal bir tedarikçi olarak mağaza açılarak satış gerçekleştirilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *