Isem Kitap Nasıl?(Çözüm bulundu)

Isem Yayincilik guvenilir mi?

En kısa cevapla “Evet, güvenilir ”. Daha uzun bir cevap vermek gerekirse, İsemkitap ve İsem Yayıncılık, 60’tan fazla çalışan kadrosu ile Ankara’da ikamet eden bir e-ticaret ve yayıncılık şirketidir.

Isem Kitap Nedir?

İsem Kitap; aradığınız pek çok kitabı kolayca bulup sipariş edebileceğiniz bir online kitap satış platformudur.

Isem Yayıncılık kimin?

Emrah Tepegöz – Kurucu – İsem Yayıncılık | LinkedIn.

Maksimum kitap nasıl bir site?

Maksimum Kitap, pek çok farklı kategoride kitap satışı gerçekleştiren bir e-ticaret sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Onlarca tedarikçinin kitap satışı yaptığı platform üzerinden bireysel kullanıcı olarak kitap alışverişi yapılabilir ya da kurumsal bir tedarikçi olarak mağaza açılarak satış gerçekleştirilebilir.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Kısmi iade bekliyor ne demek?

Tam iade butonu ürünün bedelinin tamamının iadesini ifade eder. Kısmi iade butonu ise müşteri aldığı ürünün bir kısmını iade ettiği durumlarda seçilmelidir. Geri ödeme yani refund durumlarında eğer işlem ürünün satışından sonra 24 saat içinde yapılırsa iadeler için hiçbir ücret kesintisi yapılmaz.

Kitap sayfam hangi kargo ile çalışıyor?

Kapıda ödeme siparişlerinizin gönderimi Aras Kargo ile MNG Kargo ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme ek bedeli olarak Aras Kargo 8,90 TL ve MNGKargo 8,90 TL ücret alınmaktadır.

You might be interested:  Içinde Bir Sen 2 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Mehmet Celal nereli?

Mehmet Celal, 1867 yılında İstanbul’da doğdu.

Fatih Genç isem kimdir?

Fatih Genç, Eğitim, İslam, İslam Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 2018 Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat El Kitabı, Din Eğitimi ( El Kitabı) olarak sayılabilir. Fatih Genç kitapları; Grafiker Yayınları, İSEM Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Bkmkitap kimin?

BKM Kitabevi Kurucusu Kutbettin Bingölbalı, “İlk zamanlar ön yargılı yaklaşanlar olsa da, Bursa’da doğan ve büyüyen bir markayız, bundan da ayrıca gururluyuz” diyor ve ekliyor;” “Şimdi de çok büyük bir lojistik merkezi yatırımı yaptık. Ülkemizin lider firması olmak için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Maksimum Kitap kapıda ödeme var mı?

300 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 6,90 TL’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *