Karantina Hangi Tür Kitap?(En iyi çözüm)

Karantina serisi neyi anlatıyor?

Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı. Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi.

Karantina kaç yaş için?

Dediğim gibi, kitabın her sayfası argo değil bildiğiniz ağır küfürlerle dolu, çocuklara ve gençlere kesinlikle önerilmemesi gerekmesine rağmen 1000kitap istatistiklerinde okuyanların %70’i 14-17 yaş arası çocuklarımız.

Karantina kitabı kaç tane?

Karantina Serisi 3 Kitap Takım (Ciltli)

Karantina kitabı ne zaman yazıldı?

Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Karantina kitabı, ilk olarak 2016 yılında basıldı. 448 sayfalık içeriğe sahip olan Karantina (Ciltli), İndigo Kitap yayınevi tarafından basılarak yayımlandı. Kitapseverler tarafından oldukça büyük ilgi gören kitap, eleştirmenler tarafından da büyük bir beğeni topladı.

No 26 konusu nedir?

Kitap; çocukluk döneminde aile içi şiddet yaşayan ve annesi tarafından terk edilen Mine’nin adım adım yepyeni bir kimliğe bürünmesini, dönemin popüler müzik yıldızı Efe ile esrarengiz bir biçimde yollarının kesişmesini konu alıyor.

Düşman okullar kaç yaş için?

Genel olarak küçüklere yani 12 -13 yasa hitap ediyor bence. 522 syf. Düşman Okullar I II~ “İnsanın, çıkmaz sokağa girdiği anda duvarı yıkacak kardeşleri olmalı yanında.” Kitapta; İki okul arasindaki düşmanlığı okuyoruz.

Asansör kaç yaş için?

Vatandaşların günlük hayatta sıkça kullandığı asansörlerin bakımının aksatılmaması gerekiyor. Uzmanlar 12 yaşından küçük çocukların asansöre yalnız binmemelerini tavsiye ediyor.

You might be interested:  Fatmagülün Suçu Ne Kitap?(Çözüm bulundu)

Karantina kitap serisi kaç kitap?

Beyza Alkoç Karantina Serisi 4 Kitap Set İndigo Kitap Fiyatı, Yorumları – Trendyol.

Karantina 5 kitabı kaç sayfa?

Karantina – Beşinci perde beyza alkoç / indigo kitap basım yılı: 2020 baskı: 1 sayfa sayısı: 336 kağıt türü: Kitap kağıdı ebat: 13, 5 x 21 dil: Türkçe cilt durumu: Karton kapak ısbn: 9786057611918 yazar: Beyza alkoç “mesele hiçbir zaman karantinadan kurtulmak degildi.

Zeynep Sahra kaç yaşında?

1988 İstanbul doğumlu. Sarıyer Anadolu İmam Hatip Lisesi, ardından Eskişehir Anadolu İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur ve İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Karantina kaç seriden oluşuyor?

İndigo Kitap Karantina Serisi 5 Kitap Set Ciltsiz Beyza Alkoç

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *