Karantina Nasıl Bir Kitap?(EN iyi 5 ipucu)

Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi. Bu, onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikâyesi.

Karantina kitabı kaç yaşa uygun?

Dediğim gibi, kitabın her sayfası argo değil bildiğiniz ağır küfürlerle dolu, çocuklara ve gençlere kesinlikle önerilmemesi gerekmesine rağmen 1000kitap istatistiklerinde okuyanların %70’i 14-17 yaş arası çocuklarımız.

Karantina kaç kitap?

İndigo Kitap Karantina Serisi 5 Kitap Set Ciltsiz Beyza Alkoç

Karantina kitabı ne zaman yazıldı?

Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Karantina kitabı, ilk olarak 2016 yılında basıldı. 448 sayfalık içeriğe sahip olan Karantina (Ciltli), İndigo Kitap yayınevi tarafından basılarak yayımlandı. Kitapseverler tarafından oldukça büyük ilgi gören kitap, eleştirmenler tarafından da büyük bir beğeni topladı.

Düşman okullar kaç yaş için?

Genel olarak küçüklere yani 12 -13 yasa hitap ediyor bence. 522 syf. Düşman Okullar I II~ “İnsanın, çıkmaz sokağa girdiği anda duvarı yıkacak kardeşleri olmalı yanında.” Kitapta; İki okul arasindaki düşmanlığı okuyoruz.

Karantina 1 kitap konusu nedir?

Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı. Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi.

Karantina 5 kitabı kaç sayfa?

Karantina – Beşinci perde beyza alkoç / indigo kitap basım yılı: 2020 baskı: 1 sayfa sayısı: 336 kağıt türü: Kitap kağıdı ebat: 13, 5 x 21 dil: Türkçe cilt durumu: Karton kapak ısbn: 9786057611918 yazar: Beyza alkoç “mesele hiçbir zaman karantinadan kurtulmak degildi.

You might be interested:  Internetten Kitap Nasıl Sipariş Edilir?(En iyi çözüm)

Sokak nöbetçileri kaç kitap?

İndigo Kitap 2 Kitap Set Sokak Nöbetçileri – Asel-aslı Arslan-sena Nur Işık.

Karantina ne zaman yayınlandı?

1988 İstanbul doğumlu. Sarıyer Anadolu İmam Hatip Lisesi, ardından Eskişehir Anadolu İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur ve İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *