Kitap Bağışı Nereye Yapabilirim?(En iyi çözüm)

Kitap bağışı nereye yapılır istanbul?

Kütüphanelerimize kitap bağışında bulunabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçebilir ya da tüm kütüphanelerimize elden teslim etmek suretiyle kitap bağışında bulunabilirsiniz.

Izmir kitap bağışı nereye yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi, kısıtlı olanakları nedeniyle kitap sahibi olamayan okurları kitaplarla buluşturuyor. Okudukları kitapları başka kitapseverlerle paylaşmak isteyenler, kitaplarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi’ne bağışlayabiliyor.

Kitap bagisi nereye yapilir Ankara?

Özellikle Çevre ve Şehircilik ile ilgili kaynakların yer aldığı Çevre Şehir Kütüphanesinde akademik nitelik taşıyan diğer eserler de yer almaktadır. Bağış da bulunacak olan kişi veya kuruluşlar Ümit Mahallesi 2539.Sok.No:2 Ümitköy / ANKARA adresine eserleri kargo ile gönderirler.

Eski ansiklopedileri ne yapabiliriz?

yapılabilecek en iyi şey, en yakındaki okula veya kütüphaneye bağışlamaktır. eğer okul veya kütüphane bu bağışı kabul etmezse (bazen etmeyebiliyorlar, zaten ellerinde aynı ansiklopediden oluyor vs.), o zaman geri dönüşüme gönderin.

PTT Kargo kitap gönderimi ücretsiz mi?

PTT kitap kargo hizmeti diğer kargolara oranla çok daha ucuzdur. PTT kitap kargo standart kargo tarifesine göre hesaplanır. Ancak %50 indirimlidir. Yani normal kargo fiyatının yarısı kadardır.

Atatürk Kitaplığı kaça kadar açık?

Çalışma Saatleri: Hergün 7/24 açıktır.

Askıda kitap kampanyası nedir?

Öğrenci, işsiz, dar gelirli her yaştan okurun bu uygulamalardan yararlandığını belirten Önoğlu, “İnsanların bize sadece kitap alacak olanağım yok demeleri yeterli. Her gün en az birkaç kişi Yerdeniz’e gelerek askıdan kitap alıyor.” diyerek, okurları askıdan kitap almaya çağırıyor.

You might be interested:  Nasıl Kitap Basılır?(En iyi çözüm)

Bizizmir Kitap kartı nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi “Biz Varız” dayanışması kapsamında üniversiteye hazırlanan ihtiyaç sahibi gençlerin kaynak kitapları alabilmeleri için 125 liralık destek kartı veriyor.

Askıda kitap projesi nedir?

Askıda Kitap projesi sosyal sorumluluk projelerinden biridir. Okul koridoruna monte edilen bir kitaplık rafına öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz evlerindeki kitaplardan okuduklarını bırakırlar. Kitap okumak isteyenler de buradan alıp okurlar. Kitabı alan öğrenci kitabı okuyup -isterse- yerine bırakır.

Kitap Kumbarası nedir?

Bu proje ile vatandaşlar okunmuş veya fazlalık olan kitaplarını bu kumbaraya bırakarak paylaşıyorlar. Bu sayede okul kütüphanesinde kitap çeşitliliğini artırmak daha fazla kitap kazandırmak ve öğrencilerin bu kitaplardan faydalanmaları amaçlanmıştır.

Çankaya Belediyesi çöp kütüphane nerede?

Dileyenler, Çankaya Belediyesi Temizlik Şantiyesi, İmrahor Mahallesi, İmrahor Caddesi, No:51 Çankaya /Ankara adresine kitap bağışında bulunabiliyor, 0 312 496 16 13 numaralı telefonla kütüphaneye ulaşabiliyor.

Kütüphaneler kitap alıyor mu?

Kitap örnekleri Makam Onayına sunularak ( Fiziki durumu, basım yılı, içeriği dikkate alınarak) uygun görülmesi durumunda, ilgiliye bilgi verilerek kitapların alınması sağlanmaktadır. Ayrıca Bağlı kütüphanelerin kendilerine de kitap bağışı yapılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *