Kitap Işler Kargo Ne Zaman Gelir?(EN iyi 5 ipucu)

Siparişinizin Tarafımızdan Kargoya Teslimat Süresi 1-3 İş günüdür. Yazıp Ara Butonu veya Enter Tuşu ile İlerleyiniz Sipariş Numaranızı Bilmiyor veya Unuttuysanız Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz. Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder.

Işler Kitabevi ödeme nasıl yapılır?

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

Işler Kitap Evi kimin?

İŞLER KİTABEVİ’Nİ TANIYALIM 1989 yılında Eğitimci Mehmet İşler liderliğinde sektöre ilk adımını atan İşler Yayın Grubu, bugün sahibi olduğu 30’un üzerinde yayınevi ile bu alanın tartışmasız en büyüğü…

Kitapişler kaç tl üzeri kargo bedava?

Türkiye’nin her yerine PTT Kargo 15 TL. sabit ücretlidir. 100 TL. Üzeri Ücretsiz ( Türkiye’nin her yerine Kapıda Nakit / Kredi Kartı 15 TL. sabit ücretlidir.

Işler iade oluyor mu?

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz.

Kitapişler hangi kargo ile çalışıyor?

Teslimata ait farklı durumlar Kitapisler.com veya kargo firması ile irtibata geçiniz. Aras Kargo İllere Göre Tahmini Teslimat Süreleri Bilgilendirme Amaçlıdır. Teslimat Sürelerinde Oluşabilecek Doğa Olayları, Sistemsel Sorunlar vs. den www.kitapisler.com Sorumlu Tutulamaz.

Kitapiste kapıda ödeme var mı?

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

You might be interested:  Kitap Mizanpaj Nasıl Yapılır?

Islerde hangi yayinlar var?

İşler Yayın Grubu

  • Acil Yayınları
  • Aktif Öğrenme.
  • Altyapı Yayınları
  • Apotemi Yayınları
  • Av Yayınları
  • Bes Yayınları
  • Beyin Takımı
  • Bilgi Sarmal.

Işler Kitabevi ne zaman kuruldu?

İşler Kitabevleri 1989 yılında Ankara’da tüccar bir ailede yetişmiş iki kardeş tarafından kuruldu. Türkiye geneli 2000’den fazla kitapçı ve kırtasiyecinin toptan ders kitabı ve kaynak kitabı ihtiyacını karşılamaya başladı. Devlet, ders kitaplarını ücretsiz vermeye başlayınca sadece yardımcı kaynaklara odaklandı.

Isem Yayıncılık güvenilir mi?

En kısa cevapla “Evet, güvenilir ”. Daha uzun bir cevap vermek gerekirse, İsemkitap ve İsem Yayıncılık, 60’tan fazla çalışan kadrosu ile Ankara’da ikamet eden bir e-ticaret ve yayıncılık şirketidir. Ankara’da bir ana ofisimiz ve iki adet depomuz bulunmaktadır.

Kitapolsun sitesi güvenilir mi?

Kitapolsun en güvenilir ve en popüler e-ticaret yazılımlarından Ideasoft alt yapısını kullanmaktadır. Kredi kartı ile 3D güvenli ödeme hizmetimiz vardır. Kısaca Kitapolsun güvenilir mi? Sorusuna cevabımız gönül rahatlığıyla evet olacaktır.

Kitapolsun hangi kargo?

Yurtiçi kargonun hizmet sağladığı her bölgeye gönderim yapılmaktadır.Bulunduğunuz bölgeye gelmiyorsa en yakın yurtiçi kargo şubesinden siparişinizi alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *