Kitap Okuma Yarışmasına Nasıl Hazırlanır?

Çorum kitap okuma yarışmasına nasıl girilir?

https://corumodm.meb.gov.tr üzerinden katılım sağlanacaktır. 35 veya 40 dakika sürecektir. Başlama saatinden 40 dakika sonra sistem otomatik kapanacaktır.

2021 kitap okuma yarışması ne zaman?

Okumak Güzeldir Kitap Okuma Yarışması Yarışmanın sınavı online olarak Eyüpsultan Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü 21:00 – 21:50 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Online yapılacak yarışmanın sınav gün ve saati yarışmacılara e-posta ve SMS yolu ile ayrıca bildirilecek.

Okuma yarışması nedir?

birinci sınıfın ikinci dönemi ve ikinci sınıfta zaman zaman yapılan, belirli bir sürede okunan kelime sayısını ölçmeye dayanan yarış.

Eyüp Sultan Belediyesi kitap okuma yarışması ne zaman?

Yarışmanın Yapılacağı Yer – Tarih – Saat Sınav (Online) olarak https://www.eyupsultan.bel.tr/ web sitesi üzerinden, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü 21:00 – 21:50 saatleri arasında yapılacaktır.  Online yapılacak yarışmanın sınav gün ve saati yarışmacılara e-posta ve SMS yolu ile bildirilecektir.

Eyüp Sultan Belediyesi Kitap Yarışması Ne Zaman?

Sınav (Online) olarak https://www.eyupsultan.bel.tr/ web sitesi üzerinden, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü Saat 21.00 – 21.50 saatleri arasında yapılacaktır. Online yapılacak yarışmanın sınav gün ve saati yarışmacılara e-posta ve SMS yolu ile bildirilecektir.

Eyüp Sultan Belediyesi kitap okuma yarışmasına kaç kişi katıldı?

28 Mayıs Perşembe günü www.eyupsultan.bel.tr sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilen ve toplam 7 bin 608 kişinin başvuruda bulunduğu yarışmada, Huriye Nurefşan Yarımoğlu birinci oldu, Eyüpsultan Asım’ın Nesli İmam Hatip Ortaokulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni 32 yaşındaki Osman Akgündüz ikinci oldu

You might be interested:  Kitap Okurken Hangi Müzik Dinlenir?(EN iyi 5 ipucu)

Kitap okumak iyi midir?

Kitap okumanın tüm faydalı getirileri, insanların önce kendileri için okuma alışkanlığı edinmeleri gerektiğinin önemli birer göstergesidir. Kitap okuyan bir kişinin stresli ortamlar ve durumlar karşısında verdiği tepkiler daha sağlıklıdır. Kitap okumak zihni açar. Bilgi dağarcığını ve kelime haznesini zenginleştirir.

Eyüp Sultan çiçek açıyor yarışması nedir?

Eyüpsultan Belediyesi, “ Eyüpsultan Çiçek Açıyor ” sloganıyla “En Güzel Teras ve Balkon” yarışması düzenliyor. En Güzel Teras ve En Güzel Balkon olarak iki ayrı kategoride düzenlenecek yarışmada büyük bir özenle hazırlanmış birbirinden güzel, birbirinden renkli, birbirinden yeşil balkon ve teraslar yarışacak.

Eyüpsultan nereye bağlı?

Eyüpsultan ya da eski adıyla Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesi. 1936’da Fatih, Beyoğlu ve Sarıyer ilçelerinin bir bölümüyle kurulan Eyüpsultan ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir.

Eyüp Kitap Fuarı nerede?

İstanbul’da Eyüpsultan Belediyesi’nin ev sahipliğinde Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde çocuklara özel kitap fuarı düzenlenecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *