Kitap Seç Kargom Ne Zaman Gelir?(Mükemmel cevap)

Kitapseçte kargo kaç günde gelir?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde (ilçelere uzak) teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen

Kitapseç te puanlar ne işe yarar?

Para Puanı yapacağınız alışverişlerde sepette anında indirim olarak kullanılabilir. Para Puan hiçbir şekilde nakite dönüştürülemez ve başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Para Puan kodunuz yapacağınız alışveriş tutarı kapsamında geçerlidir.

Faturalandı ne demek kitapseç?

Faturalandı: Paketi hazırlanan siparişlerin faturası kesilmiştir. Kargo firmasına teslim edilmeyi beklemektedir. Kargoya Verildi: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini belirtir. Ya da 1 iş günü sonra sipariş detayınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Sipariş durumu paketlendi ne demek?

Paketleniyor: Siparişiniz bu durumda birçok durumda olabilir: a) Henüz paketlenme aşamasında olabilir. b) Paketlenmiş ve kargo firmasının teslim alması bekleniyor olabilir. Kargoya Verildi: Bu aşamadan sonra kargo takip numaranızla sizin kargonuzu takip etmeniz gerekiyor.

Tedarik süresi ne kadar?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

You might be interested:  Kitap Referans Nasıl Yazılır?(Soru)

BKM kitap kargo ne zaman gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin B.K.M. Yazılı Basım Yay.

Para puan ne işe yarar?

Kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL değerindedir. Para Puanlararınız hesabınızda birikmeye başlar ve hemen kullanabilirsiniz. Örneğin; alışverişinizde, ayın kampanyasına göre değişmekle birlikte, örneğin; %3 kampanyasıyla 3 TL (300 Para Puan ) kazanırsınız.

Kitapseç indirim kuponu nasıl kullanılır?

İşte bu amaçla kitapseç indirim kodu kullanılıyor. Kitapseç hediye çeki nasıl kullanılır?

  1. İhtiyaç duyulan kitapları seçerek sepete gönderme.
  2. Sepet sayfasındaki hediye çeki kutusuna indirim kodunu girme.
  3. Kuponu uygulayarak indirimi alma.
  4. Ödeme ve kargo bilgilerini girerek siparişi tamamlama.

Para Puan Nasıl Kullanılır?

Parapuan ‘ları nasıl kullanabilirim? Parapuan ‘larınızı, “Hesabım” menusünden “Parapuanlarım” detayından ulaşarak, kazandığınız para puanlarınızı kullanımı için hediye çeki oluşturarak kullanabilirsiniz. Hediye çeki oluşturabilmeniz için minimum 10 Parapuan toplamanız gerekmektedir.

Kitapseç sipariş onay bekliyor ne demek?

Onay Bekliyor: Kredi Kartı haricindeki bir ödeme yöntemi ile gelen sipariş ilk geldiğinde onay bekliyor durumunda olur. Onay bekliyor durumundayken ürün stoktan düşmemektedir. Aktif yaparsanız siparişleriiniz tüm ödeme yöntemlerinde “onaylandı” olarak gelecektir.

Ucuz Kitap Al telefon onayı nedir?

Telefon onayı ile sipariş verildiğinde siparişiniz “ TELEFON ONAYINIZ BEKLİYOR” durumunda olur ve telefon onayınız beklenir. Kimlik bilgileriniz onaylandığında siparişiniz kontrol edilerek işleme alınır ve tarafınıza sms ve eposta ile bilgilendirme yapılır.

Ürün temin ediliyor ne demek?

Temin Edildi. Sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin temin edildiği anlamına gelir.

Paketleniyor ne demek?

Paketleniyor: Üretimde olan bir ürün ise üretiminin bittiğini ve kargoya verilmek üzere paketlendiğini belirtir. Teslim Edildi: Ürünün tarafınıza teslim edildiğini ifade eder.

You might be interested:  Izmir Kitap Fuarı Ne Zaman Kapanıyor?(En iyi çözüm)

Banggood sipariş işleniyor ne demek?

Bu sipariş durumlarının açıklaması şu şekildedir: – İşleniyor: Siparişiniz tedarik aşamasındadır, ortalama olarak 1-2 gün içerisinde temin edilip yola çıkacaktır. – İptal Edildi: Siparişiniz bir tahsilat veya tedarik probleminden ötürü iptal edilmiş olabilir.

Sipariş Tamamlandı ne demek?

– Tamamlandı: Siparişiniz kargoya verilmiştir. Bu ibareyi gördüğünüz siparişlerinize tıkladığınızda karşınıza gelecek sipariş detayında kırmızı ile yazılı “KARGO TAKİP” linkine tıklayarak siparişinizin kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kargo takip numaraları yola çıkışından 2-3 saat sonra güncellenmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *