Kitap Seç Kimin?(Çözünme)

Kitapseç, 2009 yılında kurulan Kitapseç Yayıncılık Elektronik Nakliye Makine İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki kitap satış sitesi markasıdır.

Kitap Seç sitesi güvenilir mi?

çok uygun fiyata internetten online kitap siparişi verdiğim güvenilir sitedir,verdiğim sipariş aynı gün kargoya verildi.

Kitapseç sahibi kim?

‘ Kitapseç ‘ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Candan’ı çok başarılı buldum.

Kitap Seç kapıda ödemesi var mı?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kitap Seç e nasıl ulaşabilirim?

Kitapseç Müşteri Hizmetleri Kitapseç ile telefon yoluyla iletişime geçmek isterseniz aramanız gereken numara 0 (850) 555 62 52’dir. Bu numarayı aradığınızda yapabileceğiniz işlemler: Sipariş takibi.

Kitapseç nedir?

Kitapseç, ilk olarak 2009 yılında faaliyete geçmiş, ana satış alanı kitaplar olan bir e-ticaret sitesidir. Kitap alışverişini online dünyaya taşımayı başaran Kitapseç, uygun fiyatlara pek çok farklı branşta ve türde kitap sunmayı amaçlamaktadır.

Kitapsec hangi sehirde?

Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan ilk Metro saat kaçta geçer? M1-M2-M3, Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Kitapseç Faturalandi ne demek?

Faturalandı: Paketi hazırlanan siparişlerin faturası kesilmiştir. Kargo firmasına teslim edilmeyi beklemektedir. Kargoya Verildi: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini belirtir. Ya da 1 iş günü sonra sipariş detayınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Kitap Fuarı 2018 Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Kitapseç ne zaman kuruldu?

2009 Yılından bugüne Türkiye`de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başardık.Sizlere en uygun fiyatlarla ürünlerin tedariğini sağlamanın gururunu yaşamaktayız.

Hangi firmalar kapıda ödeme var?

Fakat sizler için en popüler olanlarını derledik.

  • – LC Waikiki (www.lcwaikiki.com)
  • – Hepsiburada (www.hepsiburada.com)
  • – Mavi (www.mavi.com)
  • – Kitapyurdu (www.kitapyurdu.com)
  • – Migros (www.migros.com.tr)
  • – BKM Kitap (www.bkmkitap.com)
  • – Cimri (www.cimri.com)
  • – DeFacto (www.defacto.com.tr)

Kitapseç ücretli mi?

Üyelik ücretli mi? Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

Kitap Yurdu kapıda ödeme var mı?

Evet, Kitapyurdu ‘nda Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği de mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği gereklilikleri karşılandığı takdirde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini, üye girişi yapıldıktan sonra alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında tercih edebilir, kargo ücretini detaylı görebilirsiniz.

Kitapyurdu hangi kargo ile çalışıyor?

Kitapyurdu an itibariyle en fazla kargo firmasıyla çalışan kitap satış sitesi. MNG, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargodan birini tercih edebiliyorsunuz. Genellikle ücretsiz bir kargo işlemi olduğunda MNG kargo tek seçenek olarak sunuluyor. Fakat diğer iki şirket için de belirledikleri fiyatlarda mütevazı sayılabilir.

Kitapsepeti ne zaman gelir?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Isem Yayıncılık güvenilir mi?

En kısa cevapla “Evet, güvenilir ”. Daha uzun bir cevap vermek gerekirse, İsemkitap ve İsem Yayıncılık, 60’tan fazla çalışan kadrosu ile Ankara’da ikamet eden bir e-ticaret ve yayıncılık şirketidir. Ankara’da bir ana ofisimiz ve iki adet depomuz bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *