Kitap Seç Nasıl Bir Site?(Doğru cevap)

Kitap SEC nasil bir site?

çok uygun fiyata internetten online kitap siparişi verdiğim güvenilir sitedir,verdiğim sipariş aynı gün kargoya verildi. küçük şirketler büyük şirketlerin böyle eline veriyor. hayrına okumayacağım kitapları alıcam buradan.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Kitapseç siparişiniz onaylandı ne demek?

Eğer sipariş kredi kartıyla gerçekleşmişse, karttan ücret çekildiği için sipariş onaylandı olarak görüntülenir çünkü banka bu siparişe izin vermiş demektir.

Kitapseç nedir?

Kitapseç, ilk olarak 2009 yılında faaliyete geçmiş, ana satış alanı kitaplar olan bir e-ticaret sitesidir. Kitap alışverişini online dünyaya taşımayı başaran Kitapseç, uygun fiyatlara pek çok farklı branşta ve türde kitap sunmayı amaçlamaktadır.

Kitapyurdu hangi kargo ile çalışıyor?

Kitapyurdu an itibariyle en fazla kargo firmasıyla çalışan kitap satış sitesi. MNG, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargodan birini tercih edebiliyorsunuz. Genellikle ücretsiz bir kargo işlemi olduğunda MNG kargo tek seçenek olarak sunuluyor. Fakat diğer iki şirket için de belirledikleri fiyatlarda mütevazı sayılabilir.

Kitap Sepeti kapıda ödeme var mı?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Denizli Kitap Fuarına Hangi Otobüsler Gider?(Çözüm bulundu)

Kitap Yurdu kime ait?

Oluşum fikri Üsküdar’da doğan, internet kitapçılığının bir numarası olan Kitapyurdu sitesinin sahibi Sadi Kizir ile bir röportaj gerçekleştirdik. Doğma ve büyüme Üsküdar’lı olan Sadi Kizir’in kurduğu Kitapyurdu sitesinin merkezi de Üsküdar’da.

Kitap Yurdu kaç günde gelir?

Teslimat yapılacak adrese göre kargo teslimat süresi değişmektedir. Türkiye içinde genellikle 1-3 gün, yurt dışında ise 2-14 gündür.

En iyi kitap nereden alınır?

UCUZA KİTAP OKUMANIN EN KOLAY 12 YOLU

  • D&R.
  • İdefix.
  • KİTAPYURDU.
  • İNKILÂP.
  • BKMKİTAP.
  • PANDORA.
  • BABİL.
  • HEPSİBURADA.

Sipariş Onaylandı ne demek?

Hesabım sayfanızdaki ” Sipariş İşlemlerim” sekmesinde bulunan siparişlerinizin Durum kısmında gözüken ” Onaylandı ” statüsü, ürünün kargo hazırlanma sürecinde olduğunu gösterir. Satın aldığınız ürünün ödemesi gerçekleştikten sonra mağaza belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer.

Kargo onaylandı ne demek?

Onaylandı: Siparişiniz onaylanmış, paketlenme aşaması için hazırlanmıştır. Paketleniyor: Siparişiniz bu durumda birçok durumda olabilir: a) Henüz paketlenme aşamasında olabilir. b) Paketlenmiş ve kargo firmasının teslim alması bekleniyor olabilir.

Ödeme bekliyor ne demek?

Ödeme beklemek, ev sahibinin misafirin rezervasyon isteğini kabul ettiği fakat misafirin ödemesinin henüz gelmemiş olduğu anlamına gelir. Çoğu durumda bu, misafirin ödeme yöntemiyle ilgili bilgileri güncellemesi gerektiği anlamına gelir.

Kitapsec hangi sehirde?

Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan ilk Metro saat kaçta geçer? M1-M2-M3, Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Kitapseç sahibi kim?

‘ Kitapseç ‘ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Candan’ı çok başarılı buldum.

Kitapseç Faturalandi ne demek?

Faturalandı: Paketi hazırlanan siparişlerin faturası kesilmiştir. Kargo firmasına teslim edilmeyi beklemektedir. Kargoya Verildi: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini belirtir. Ya da 1 iş günü sonra sipariş detayınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *