Kitap Yurdu Izmir Nerede?(Çözülmüş)

Kitapyurdu kaça kadar açık?

Siparişleriniz ile ilgili bilgi ve destek almak için [email protected] kitapyurdu.com adresine e-posta gönderebilir veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sipariş sonrası destek almak için 0212 519 87 20’yi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize hafta içi 09.00 – 12.30 ile 13.30 – 18.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu kargo nerede?

Siparişlerinize, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın en üstünde göreceğiniz “Sipariş Takibi » Siparişlerim” yolunu veya “Hesabım » Sipariş Geçmişim” yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Kitap Yurdu kime ait?

Oluşum fikri Üsküdar’da doğan, internet kitapçılığının bir numarası olan Kitapyurdu sitesinin sahibi Sadi Kizir ile bir röportaj gerçekleştirdik. Doğma ve büyüme Üsküdar’lı olan Sadi Kizir’in kurduğu Kitapyurdu sitesinin merkezi de Üsküdar’da.

Kitapyurdu hangi kargo ile gönderiyor?

Kitapyurdu an itibariyle en fazla kargo firmasıyla çalışan kitap satış sitesi. MNG, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargodan birini tercih edebiliyorsunuz. Genellikle ücretsiz bir kargo işlemi olduğunda MNG kargo tek seçenek olarak sunuluyor. Fakat diğer iki şirket için de belirledikleri fiyatlarda mütevazı sayılabilir.

Kitapyurdu kitap ne zaman gelir?

Türkiye içinde genellikle 1-3 gün, yurt dışında ise 2-14 gündür. Siparişinizin Ulaşma Süresi: Ürünlerin Tedarik Süresi + Kargo Firmasının Teslim Süresi olarak hesaplanmaktadır.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Kitap Okumaya Hangi Kitapla Başlamalıyım?(Çözünme)

Kitapyurdu jet teslim nedir?

kitapyurdu.com’un yeni kargo seçeneği. hem fiyat hem süre bakımından seçtiğim kitap için en iyi şartları sunuyordu, siparişimi verdim ve belirtilen sürede bir sorun yaşatmadan teslim ettiler. iki gün önce kitap yurdu üzerinden hemen teslim alabilmek için seçtiğim kargo/kurye hizmeti.

Kitap Sepeti kapıda ödeme var mı?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kitapsepeti hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Idefix hangi kargo ile gönderiyor?

Ürünleri sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Kitap kurdu nasıl yazılır TDK?

bookworm n. kitap okumaya çok düşkün kişi, kitap kurdu, kitap hastası i.

Kitap Yurdu Nasıl Kuruldu?

Kitapyurdu, okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye kuruldu. Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu.

Kitapyurdu hangi firmanın?

Kitapyurdu ‘nun sahibi kimdir? Kitapyurdu.com; 2000 yılında Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim Anonim Şirketi adlı klasik bir matbaacılık ve yayıncılık şirketi tarafından kuruldu.

Idefix in sahibi kim?

[Son Dakika] Doğan Online’ın idefix ‘i satın alacağına dair Aralık 2012’de aldığımız duyumlar aldığımız yeni bir duyumla doğrulandı ancak tek bir farkla. idefix, Doğan Online değil Doğan Medya Grubu’nun sahibi olduğu D&R tarafından satın alındı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *