Kitap Yurdu Kargo Ücreti Ne Kadar 2020?(EN iyi 5 ipucu)

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kitapyurdu nda kargo ücretsiz mi?

Kitapyurdu ‘ nda ücretsiz kargo kampayasından bağımsız olarak bir çok durumda da kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişinizi oluştururken Kargo Metodu adımında seçebileceğiniz Teslim Noktalarımızda her durumda Kargo Bedava olmaktadır.

Babil kitap kaç TL üzeri kargo bedava?

Babil.com’da yer alan kargo ücretlerini sipariş adımından görüntüleyebilirsiniz. 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Dr kitap kaç TL üzeri kargo bedava?

Standart kargo ücreti 7,99 TL ‘dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava ” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır.

Kitapyurdu kaç tl kargo ücretsiz?

Ayrıca bizzat Kitapyurdu ‘nun şubesine gidip siparişlerinizi alabiliyorsunuz. Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu ‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL ‘den sonra 2 TL, 75 TL ‘den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

BKM Kitap kargo ücretli mi?

Mart 2021 sonuna kadar hem web tarayıcı hem de mobil uygulamada 30 tl üzeri siparişlerinizde tüm kargo firmalarında ” KARGO ÜCRETSİZ ” dir.

Idefix de kargo ücreti ne kadar?

Yurtiçi kargo ücret tutarınız nedir? Standart Teslimat seçeneğinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir. 50 TL altı alışverişleriniz için ise standart kargo ücretimiz 11,90 TL’dir.

You might be interested:  Kendisine Kitap Gönderilen Peygamberlere Ne Denir?(Mükemmel cevap)

Hangi kitapçıda kargo bedava?

D&R – Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası * Kampanya www.dr.com.tr sitesinden ve mobil uygulamalarından verilecek siparişlerde geçerlidir. * 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyecektir. * Kampanya sadece yurtiçi siparişlerinde geçerli olup, yurtdışı alışverişleri kargo ücretinden muaf değildir.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL, 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL, 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL, 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.

Dr internet sitesinde kapıda ödeme var mı?

Dr.com üzerinden satın aldığınız ürünlerin ödemesini kredi kartı-banka kartı, BKM Express, Havale-EFT ile yapabilirsiniz. D&R ‘ın kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *