Kitap Yurdu Kargo Ücreti Ne Kadar?(Çözülmüş)

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kitap Yurdu kapıda ödeme var mı?

Evet, Kitapyurdu ‘nda Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği de mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği gereklilikleri karşılandığı takdirde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini, üye girişi yapıldıktan sonra alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında tercih edebilir, kargo ücretini detaylı görebilirsiniz.

Kitapyurdu teslim noktasından nasıl alınır?

Teslim Noktasını nasıl tercih edebilirim?

  1. Alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında, “Kargo” veya “Kapıda Nakit Ödeme” sekmelerinde dilediğiniz Teslim Noktasını kolayca seçebilirsiniz.
  2. Yalnızca “Kargo Adresi” adımında seçtiğiniz adresin bulunduğu ildeki Teslim Noktalarını görebilirsiniz.

Dr kargo ücreti ne kadar?

Standart kargo ücreti 7,99 TL’dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır.

Kitapyurdu üyelik iptali nasıl yapılır?

‘Hesabım’ kısmına giriş yaptıktan sonra, açılan sayfanın altında bulunan ‘Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum’ butonuna tıklayın. Ekranın üstünde çıkan ihtar penceresindeki ‘Tamam’a tıklayarak hesabınızı silebilirsiniz.

Kitapsepeti kapıda ödeme var mi?

1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL’dir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Nasıl Müslüman Olduk Kitap Özeti?(Çözünme)

Kitap Yurdu kaç günde gelir?

Türkiye içinde genellikle 1-3 gün, yurt dışında ise 2-14 gündür. Siparişinizin Ulaşma Süresi: Ürünlerin Tedarik Süresi + Kargo Firmasının Teslim Süresi olarak hesaplanmaktadır.

Kitap Yurdu kargo ücreti ne kadar 2020?

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu ‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kitapyurdu jet teslim nedir?

kitapyurdu.com’un yeni kargo seçeneği. hem fiyat hem süre bakımından seçtiğim kitap için en iyi şartları sunuyordu, siparişimi verdim ve belirtilen sürede bir sorun yaşatmadan teslim ettiler. iki gün önce kitap yurdu üzerinden hemen teslim alabilmek için seçtiğim kargo/kurye hizmeti.

Dr kargo parası alıyor mu?

D&R – Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası * Kampanya www. dr.com.tr sitesinden ve mobil uygulamalarından verilecek siparişlerde geçerlidir. * 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyecektir. * Kampanya sadece yurtiçi siparişlerinde geçerli olup, yurtdışı alışverişleri kargo ücretinden muaf değildir.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL, 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL, 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL, 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.

Dr kargo hangisi?

Ürünleri sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Kitapyurdundan alışveriş yapılır mı?

Kitapyurdu.com’dan herhangi bir alışveriş yapmak ise oldukça kolay. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ardından da Kitapyurdu ödeme seçenekleri arasında yer alan kredi kartı, havale, EFT, BKM Express ya da kapıda ödeme opsiyonlarından birini seçerek siparişinizi oluşturmak.

Kitapyurdu kime ait?

Oluşum fikri Üsküdar’da doğan, internet kitapçılığının bir numarası olan Kitapyurdu sitesinin sahibi Sadi Kizir ile bir röportaj gerçekleştirdik. Doğma ve büyüme Üsküdar’lı olan Sadi Kizir’in kurduğu Kitapyurdu sitesinin merkezi de Üsküdar’da.

You might be interested:  Kitap Nasıl Bastırabilirim?(Çözülmüş)

Temin edilecek ne demek?

Temin ederim ne demek TDK? 1) korkusunu gidermek, güven vermek: “Dünyada ondan başka kimseyi sevmeyeceğini bana bir kere daha temin etti.” -R. N. Güntekin. 2) sağlamak, elde etmek, tedarik etmek: “Size bütün bir kış için kuru ot temin edecek.” -N. Hikmet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *