Kitapseç Kitap Iade Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Nasıl iade edebilirim: Kitapsec.com’dan vermiş olduğunuz siparişinin iadesi için müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşme sonrasında sizlere aktarılan iade koduyla birlikte ptt kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir. Ayrıca adres belirtmeniz gerekmez.

Kitapseç kitap iade edilir mi?

Kitapsec.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Kitaplarda iade oluyor mu?

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin Düşünbil Kitap ‘a ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.

PTT kargo geri iade nasıl yapılır?

www.pttavm.com ana sayfasından üye girişi yapınız. Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi’ne tıklayınız. Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız. Sayfada karşınıza almış olduğunuz ürünlerin bir listesi gelecektir.

Kitapseç nedir?

Kitapseç, ilk olarak 2009 yılında faaliyete geçmiş, ana satış alanı kitaplar olan bir e-ticaret sitesidir. Kitap alışverişini online dünyaya taşımayı başaran Kitapseç, uygun fiyatlara pek çok farklı branşta ve türde kitap sunmayı amaçlamaktadır.

You might be interested:  Prof Kitap Kimin?

Siparişin onaylanması ne demek?

Onaylandı: Siparişiniz onaylanmış, paketlenme aşaması için hazırlanmıştır. Paketleniyor: Siparişiniz bu durumda birçok durumda olabilir: a) Henüz paketlenme aşamasında olabilir. b) Paketlenmiş ve kargo firmasının teslim alması bekleniyor olabilir.

Kitapseç mesai saatleri kaç?

Genel olarak hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında çalışıldığı için siz de Kitapseç telefon numarasını bu saatlerde arayabilir veya dilerseniz bu saatler dışında da şansınızı deneyebilirsiniz.

Aldığımız bir ürünü kaç gün içinde iade edebiliriz?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Trendyol kitap iade edilir mi?

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Mağazadan aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?

Dolayısıyla mağazadan alınmış bir ürünün ne kadar sürede iade edilebileceğine dair yasal bir düzenleme mevcut değildir. Ancak sıklıkla 30 gün için iade prosedürünün uygulandığını görmekteyiz.

PTT kargo Evden iade alıyor mu?

İşlemleri doğru yaptığınızda siparişinizi oluşturarak PTT kargo kurye görevlisi adresinize zamanında gelerek kargonuzu alacaktır. Postaya verilmek istenen posta gönderilerin, PTT tarafından gönderici adresinden alınması hizmetine “Adresten Alım Özel Hizmeti” denir.

PTT kargo iade açık mı?

PTT Kargo. Kapanma kapsamında 09.00 – 16.00 saatleri arasında açık kalacak PTT Kargo, kargoyu bir kez dağıtıma çıkartıyor. Eğer bu dağıtımda alıcıya ulaşılamazsa kargo şubede 10 iş günü boyunca bekliyor ve sonrasında göndericiye iade ediliyor. PTT Kargo, kurye dağıtımlarına cumartesi ve pazar günleri de devam ediyor.

You might be interested:  Istanbul Kitap Fuarı Ne Zaman?(Çözülmüş)

PTT kargo kaç günde geri iade edilir?

PTT Kargo Bekleme Süresi Kaç Gün? Eğer kimse yoksa haber verildiği tarihin ertesi gününden itibaren alınmak üzere PTT işyeri adresliler dâhil onbeş (15) gün bekletilir. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Kitapsec hangi sehirde?

Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan ilk Metro saat kaçta geçer? M1-M2-M3, Ankara bölgesinde bulunan Kitapseç Yayıncılık konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Kitapseç sahibi kim?

‘ Kitapseç ‘ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Candan’ı çok başarılı buldum.

Kitapseç Faturalandi ne demek?

Faturalandı: Paketi hazırlanan siparişlerin faturası kesilmiştir. Kargo firmasına teslim edilmeyi beklemektedir. Kargoya Verildi: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini belirtir. Ya da 1 iş günü sonra sipariş detayınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *