Kitapyurdu Kitap Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

1. Kitap Hediye Kartı ile alışveriş yapabilmek için, öncelikle Kitapyurdu‘na üye olmanız gereklidir. 2. Kitap Hediye Kartı, yalnızca kitap alışverişlerinde kullanılabilir. 3. Kitap Hediye Kartı‘nı, Kitapyurdu Hesabım sayfasından ya da alışverişiniz sırasında 5. Ödeme Metodu adımında aktive edebilirsiniz.

Kitapyurdu hediye kartı kodu nasıl kullanılır?

Kitap Hediye Kartları nasıl kullanılır?

  1. Kitapyurdu.com web site veya mobil uygulamalarında üyelik bilgileriniz ile giriş yapınız.
  2. Hesabım sayfasında bulunan Hediye Kartı Aktivasyonu sayfasına giriniz.
  3. Kartınızda bulunan Aktivasyon Kodu alanını hafifçe kazıyınız.

Kitapyurdu Kargo ücreti ne kadar 2021?

Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu ‘nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

D&R hediye kartı nasıl kullanılır?

* Hediye kartının görüntülenip kullanılabilmesi için gönderilen kişinin e-postası ile dr.com.tr’ye üye olması gerekmektedir. * Gönderdiğiniz hediye kartını “Profilim” sayfasındaki “ Hediye Kartlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. * Hediye kartı siparişleri iptal edilemez.

Kitapyurdu teslim noktasından nasıl alınır?

Teslim Noktasını nasıl tercih edebilirim?

  1. Alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında, “Kargo” veya “Kapıda Nakit Ödeme” sekmelerinde dilediğiniz Teslim Noktasını kolayca seçebilirsiniz.
  2. Yalnızca “Kargo Adresi” adımında seçtiğiniz adresin bulunduğu ildeki Teslim Noktalarını görebilirsiniz.
You might be interested:  Antalya Kitap Fuarı Ne Zaman 2017?(En iyi çözüm)

Kitapyurdu hediye kartı aktifleştirme nasıl yapılır?

1. Kitap Hediye Kartı ile alışveriş yapabilmek için, öncelikle Kitapyurdu ‘na üye olmanız gereklidir. 2. Kitap Hediye Kartı, yalnızca kitap alışverişlerinde kullanılabilir. 3. Kitap Hediye Kartı ‘nı, Kitapyurdu Hesabım sayfasından ya da alışverişiniz sırasında 5. Ödeme Metodu adımında aktive edebilirsiniz.

Kitapyurdu jet teslim nedir?

kitapyurdu.com’un yeni kargo seçeneği. hem fiyat hem süre bakımından seçtiğim kitap için en iyi şartları sunuyordu, siparişimi verdim ve belirtilen sürede bir sorun yaşatmadan teslim ettiler. iki gün önce kitap yurdu üzerinden hemen teslim alabilmek için seçtiğim kargo/kurye hizmeti.

Kitap Sepeti kapıda ödeme var mı?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Dr kitap kaç TL üzeri kargo bedava?

Standart kargo ücreti 7,99 TL ‘dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava ” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

D&R kartı nasıl alınır?

Tek yapmanız gereken mağazalarımız kasalarından üyelik kaydınızı oluşturmak. Dilerseniz kart taşımaksızın sadece cep telefon numaranız ile de D&R Kart programına dahil olabilirsiniz. * D&R Kart, İnternet alışverişlerinde ve D&R Hürservis mağazalarında geçerli değildir.

Google hediye kartı nasıl kullanılır?

Hediye kartı, hediye kodu veya promosyon kodunuzu kullanma

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
  4. Kodu girin.
You might be interested:  E Kitap Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Dr hediye çeki ne zamana kadar geçerli?

Hediye çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Hediye çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Ayni hediye çeki sadece bir siparişte kullanılabilir. Hediye çeklerinin kullanım hakkı, siparişin verildiği tarihten 20 gün sonra kullanıcı hesabına yüklenir ve geçerlilik süresi 1 yıldır.

Kitap Yurdu kaç yılında kuruldu?

Kitapyurdu ‘nu kim kurdu? Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu.

Teslim noktası nedir?

Teslimat noktası, yurt içinde ticari faaliyet sürdüren iş yerleridir. Örneğin bir bakkal, kırtasiye, eczane gibi herhangi bir işletme, ilgili kargo firmalarına internet üzerinden teslimat noktası olmak için başvuru yapıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *