Konya Kitap Fuarı 2019 Hangi Yazarlar Gelecek?(Çözülmüş)

Konya Kitap Fuarında hangi yazarlar var?

Yazarlar

  • MEHMET AZİMLİ
  • SÜLEYMAN RAGIP YAZICILAR.
  • EMİNE ŞENLİKOĞLU.
  • SÖYLEŞİ
  • CİHAN AKTAŞ
  • HATİCE KÜBRA TONGAR.
  • METE YARAR.
  • SELMA ARGON ERSOY.

Konya Kitap Günleri hangi yazarlar var?

Konya Kitap Günleri ‘nin ilk gününde; Metin Azimli, Süleyman Ragıp Yazıcılar, Emine Şenlikoğlu, ikinci gününde; Mete Yarar, Mustafa Karataş, Hatice Kübra Tongar, Sıtkı Aslanhan, Mustafa Armağan, Selma Argon Ersoy üçüncü gününde; Aykut Ertuğrul, Ahmet Turgut, Murat Tavlı, Erkan Göksu, Emrah Safa Gürkan, Yusuf Kaplan,

Kitap Fuari Konya nerede?

Kitap Günleri, Anadolu’nun en büyük kongre merkezi olan Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Konya Kitap Günleri kaça kadar açık?

1 milyondan fazla kitap, 250 yayınevinin yer aldığı Konya Kitap Günleri ‘ne 450 yazar okurlarıyla buluşacak. Ayrıca çok sayıda atölye çalışması, söyleşi ve imza günü düzenlenecek. Konya Kitap Günleri, 24 Ekim’e kadar 10.00 – 21.00 saatleri arasında kitapseverlerin ziyaretine açık olacak.

Konya Kitap Fuarı 2021 Hangi yazarlar?

Öte yandan son günün diğer etkinliklerinde ise yazarlar Zehra Odabaşı, Selahattin Yusuf, Sevda Türküsev, Osman Sungur Yelken, İsmail Kara, Şeref Yılmaz-Vesile Albayrak, İdris Sami Sümer, Ayşe Yaşar Ümütlü ve Cansu Canan Özgen söyleşiler gerçekleştirirken; Ahmet Şener, Fikret Kılınç, Murat Mahya Gürses, Muammer Maden,

You might be interested:  Kitap Bastırmak Nasıl Olur?(Doğru cevap)

Konya kitap Günleri 2021 nerede?

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 15-24 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan Konya Kitap Günleri Selçuklu Kongre Merkezinde kitap severleri kitapla buluşturuyor.

K Maraş Kitap Fuarı ne zaman bitiyor?

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7’incisi gerçekleştirilen Kitap ve Kültür Fuarı, 22 – 31 Ekim tarihlerinde, 09.00 – 21.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

Malatya Kitap Fuarı 2021 ne zaman?

10. Malatya Kitap ve Kültür Fuarı 2-11 Ekim tarihlerinde Mişmiş Park Fuar Alanı’nda düzenleniyor.

Isparta kitap fuarı 2021 ne zaman?

Birbirinden değerli yayınevi ve yazarların katılımı ile Isparta Belediyesi 5. Kitap Fuarı 10 Aralık – 19 Aralık 2021 ‘de kitapseverlerle buluşacak.

Kitap Günleri ne zaman?

Türkiye’de Dünya Kitap ve Telif Hakkı Günü 23 Nisan tarihi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına denk geldiğinden daha çok Kütüphaneler Haftasında kutlanmaktadır. 2020 Dünya Kitap ve Telif Hakkı Günü 23 Nisan Perşembe günüdür.

Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

Hafta içi günlerde 10.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Kitap fuarı 2021 nerede?

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Konya Kitap Fuari ne zaman bitiyor?

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 15-24 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan Konya Kitap Günleri Selçuklu Kongre Merkezinde kitap severleri kitapla buluşturuyor.

40 istanbul kitap fuarı ne zaman?

TÜYAP İstanbul kitap fuarı, izin verilmesi halinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. 1-31 Aralık tarih aralığında yapılması beklenen TÜYAP kitap fuarı 2020 için tarih detayları, aralık ayında duyurulacak.

You might be interested:  Aöf E Kitap Indirme Nasıl Indirilir?(Soru)

Kayseri Kitap Fuarı saat kaçta kapanıyor?

Ziyaret saatleri 10.00 ile 21.00 saatleri arasında planlanan fuarda, ayrıca Kayserili yazarlar için de stantlar açılacak. Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelen 4. Kitap Fuarı ‘nda anlamlı bir etkinliğe imza atacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *