Kral Katili Güncesi 3. Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Patrick Rothfuss, Kvothe’nin yeni maceralarına katılacağımız 896 sayfalık Kralkatili Güncesi 3. Kitap: Taş Kapılar’ın, 22 Nisan 2021’de okurlarla buluşacağını açıkladı. Fantastik üçlemeyi sonlandırması beklenen 3. kitabın ön siparişini buradan verebilirsiniz.

Kral Katili Güncesi dizi olacak mı?

Kralkatili Güncesi (Kingkiller Chronicle) dizi uyarlamasından hâlâ olumlu haberler gelmiyor. Fakat görünen o ki bu diziyi de kısa süre içinde izlememiz pek de mümkün olmayacak. Dizinin uygulayıcısı yapımcısı Lin-Manuel Miranda, dizi için “hâlâ çözülmeyi bekleyen bir kod” yorumunda bulundu.

Taştan kapılar ne zaman çıkacak?

Serinin üçüncü ve final kitabı olarak geçen Taş Kapılar ‘ın yayın tarihi belirtilmese de 2020 yılı içerisinde olacağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın Adı konusu nedir?

Fantastik kurgu edebiyatının eşsiz bir masalı, bir kahramanın kendi ağzıyla anlattığı öyküsü işte böyle başlıyor. Bir keder öyküsü bu bir kurtuluş öyküsü bir adamın evrenin anlamını arayışının ve gerek o arayışın gerekse de onu sürdürmesini sağlayan gem vurulamaz iradenin bir efsaneye dönüşmesinin öyküsü

Zaman Çarkı toplam kaç sayfa?

Zaman Çarkı, Robert Jordan’ın 15 ciltlik ve yaklaşık 10.000 sayfalık külliyatıdır. Zaman Çarkı bir başka dünyanın döngüsel tarihindeki bir çağı anlatır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *